Zarezerwuj zabieg wazektomii jeszcze w cenie 1999PLN

Zarezerwuj zabieg wazektomii jeszcze w cenie 1999PLN

Rok 2022 przyniósł zmiany dla wszystkich. Również dla nas. Część zmian jest pozytywna, część nieco mniej. Do tej drugiej kategorii niestety należy bardzo dynamiczny wzrost kosztów wielu elementów, bez których trudno by było przeprowadzać zabiegi wazektomii. Tym bardziej, jeśli chcemy zachować jakość, za którą cenią nas nasi Pacjenci. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, że po wielu, wielu latach niezmiennej ceny zabiegu, od lutego 2022 ulegnie ona nieznacznej zmianie. Decyzję komunikujemy z wyprzedzeniem, aby dać jeszcze czas niezdecydowanym na rezerwację zabiegu w aktualnie obowiązującej kwocie.

 

Warunki zabiegu w cenie 1999PLN

Aby zachować się fair wobec osób już zapisanych na luty i marzec 2022 oraz jednocześnie dać jeszcze chwilę do namysłu niezdecydowanym, postanowiliśmy utrzymać cenę 1999PLN do 31.01.2022. Przy czym jest to data rezerwacji zabiegu, niekoniecznie jego wykonania. Jeśli zarezerwujemy zabieg jeszcze w styczniu np. na marzec, obejmie nas cena 1999PLN.

Szczegółowe warunki:

  • Rejestracja na zabieg wazektomii wraz z rezerwacją terminu i otrzymaniem potwierdzenia do 31.01.2022 do godziny 23:59.
  • Rejestracja na zabieg wazektomii może dotyczyć terminów na 02.2022 oraz 03.2022 pod warunkiem spełnienia powyższego warunku.

 

Nowa cena od 01.02.2022

Od lutego 2022 pełny koszt zabiegu wazektomii wyniesie 2099PLN. Jest to wzrost o ok. 5%, jednak pozwoli nam na utrzymanie poziomu zabiegów do jakiego przez 18 lat operowania przyzwyczailiśmy naszych Pacjentów.
 

Jak zapisać się na zabieg?

Jak zapisać się na zabieg?
Zapisać się na zabieg wazektomii nie jest trudno. Można to zrobić na dwa sposoby:

 

Gdzie operujemy wazektomię?

Aktualnie wolne terminy posiadamy jeszcze w trzech lokalizacjach:

Zachęcamy jednak do szybkiej rezerwacji terminów. Szczególnie tych poza Warszawą, gdyż mają tendencję znikać bardzo szybko.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *