Gdzie najlepiej wykonać wazektomię?

Gdzie najlepiej wykonać wazektomię?

To pierwsze pytanie, które zadają sobie Pacjenci po podjęciu ostatecznej decyzji o wykonaniu wazektomii. W niniejszym artykule postaramy się rzucić nieco światła na tę kwestię i rozwiązać wątpliwości.

 

Centrum Planowania Rodziny w Warszawie

To nasz główny ośrodek i swego rodzaju centrum operacyjne dla działań związanych z wazektomią. To również jedno z najnowocześniejszych w Europie miejsc, które przeznaczone jest WYŁĄCZNIE dla zabiegów wazektomii. Nie spotkamy tutaj innych Pacjentów zapisanych do innych lekarzy / na inne zabiegi. To ośrodek przygotowany konkretnie pod wazektomię. Ma to wiele zalet:

  • całe wyposażenie dobrane jest idealnie pod potrzeby zabiegu wazektomii – nie jest to gabinet ogólno-zabiegowy, w którym rotacyjnie odbywają się różne zabiegi,
  • większy komfort dla Pacjenta – nie tylko na Sali zabiegowej, ale również w poczekalni zabiegowej, – wygodna sofa dla 2 osób w miłej atmosferze, to zdecydowanie inny standard niż rząd niewygodnych krzesełek w korytarzu,
  • większe bezpieczeństwo w związku z pandemią – Pacjenci zapisywani są na konkretną godzinę, z dużymi odstępami czasowymi tak, aby wyeliminować kontakty. Coś w zasadzie nie do wykonania w standardowej klinice.

 
Adres: ul.Kazachska 5/U1, Warszawa-Wilanów
Zapisy telefoniczne: 22 626 33 33
Zapisy mailowe: rejestracja@wazektomia.com
 

Gabinet we Wrocławiu

Aktualnie posiadamy również jeszcze wolne terminy na zabiegi w gabinecie we Wrocławiu. Z uwagi na konieczność dojazdu (w każdym ośrodku operuje dr Siwik), terminów jest oczywiście znacznie mniej. W związku z tym zachęcamy do szybkiej reakcji, kiedy pojawiają się nowe terminy. Często niestety zdarza się, iż już po kilku dniach od publikacji wolnych miejsc, pozostają dosłownie pojedyncze godziny.
 
Adres: ul. Rajska 73, Wrocław
Zapisy telefoniczne: 22 626 33 33
Zapisy mailowe: wroclaw@wazektomia.com
 

Wazektomia w Katowicach

Mamy również jeszcze kilka miejsc na zabiegi dla Pacjentów z Katowic i okolic (lub taki, którym wygodniej dojechać do tego ośrodka niż do Warszawy). W tym wypadku zabiegi odbywają się w Centrum Medycznym SAD-MED. Tutaj również uczulamy, aby decyzje podejmować dosyć szybko z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.
 
Adres: ul. Teatralna 9, Katowice
Zapisy telefoniczne: 22 626 33 33
Zapisy mailowe: katowice@wazektomia.com
 

Dlaczego wazektomię warto wykonać właśnie u nas?

Powodów jest wiele. Przez te 17 lat operowania wazektomii w Polsce możemy poszczycić się prawdopodobnie największym doświadczeniem w tym zakresie. Kiedy rozpoczynaliśmy zabiegi wazektomii, bardzo mało osób w ogóle miało pojęcie czym jest wazektomia. Obecnie wazektomia już nikogo nie dziwi i jest (słusznie) traktowana jako jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcji dla całej Rodziny. Wybierając ośrodek warto wziąć po uwagę kilka argumentów:

  • 17 letnie doświadczenie w wykonywaniu wazektomii,
  • ośrodek przeznaczony wyłącznie na potrzeby zabiegów wazektomii,
  • nowoczesna, skuteczna metoda bez skalpela Total Vasectomy.

 

Koszty zabiegu wazektomii

Aktualny koszt zabiegu wazektomii wynosi 1999PLN i jest taki sam niezależnie, w którym z naszych ośrodków Pacjent zdecyduje się na wykonanie zabiegu. Dodatkowo, Pacjenci spoza Warszawy, którzy przyjeżdżają na zabieg do stolicy mogą liczyć na jeden bezpłatny nocleg w pobliskim hotelu. Szczegóły promocji dostępne tutaj: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem
 

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (53 głosów, średnia: 3,81 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *