Wazektomia na weekend w Warszawie

Wazektomia na weekend w Warszawie

Pacjentom często trudno znaleźć pełny, wolny dzień na przyjazd na zabieg. Szczególnie pracując pięć dni w tygodniu. Zobowiązania „pozapracowe”, dzieci, szkoła, dodatkowe zajęcia, obowiązki domowe. Z tego powodu, często otrzymujemy pytania o terminy weekendowe. Poniżej przedstawiamy, jak wygląda sytuacja w najbliższym czasie. Zapraszamy do lektury 🙂

 

Pojedyncze terminy na weekend jeszcze w maju + na specjalną prośbę każdy weekend czerwca

Terminy weekendowe w maju zostały zapełnione bardzo szybko. Aktualnie pozostały jeszcze pojedyncze godziny 25.05 do doktora Zajdy.

Z uwagi na duże zainteresowanie wazektomią jeszcze przed wakacjami, postaraliśmy się zorganizować grafik tak, aby w każdy weekend czerwca posiadać przynajmniej jeden dzień zabiegowy. Choć w niektórych terminach pozostało już niewiele miejsc, aktualnie lista dla Warszawy prezentuje się następująco:

  • dr Kretowicz: 01.06, 02.06, 15.06, 16.06, 29.06, 30.06
  • dr Zajda: 08.06, 09.06

Natomiast zachęcamy do szybkiej rejestracji, ponieważ terminy te cieszą się bardzo dużą popularnością i zostało już niewiele miejsc.
 

Aktualizacja: lipiec, sierpień

Udostępniliśmy już również terminy weekendowe na lipiec, sierpień 2024:

  • dr Kretowicz: 06.07, 07.07, 27.07, 28.07, 04.08, 24.08, 25.08, 31.08

 

Specjalne oznaczenie terminów

Aby pomóc Pacjentom, na stronie wazektomia.com, w sekcji dostępnych terminów, wprowadziliśmy dodatkowe oznaczenie, czerwonej obwódki dla wolnych terminów, które mają miejsce w weekend. Powinno to pomóc Pacjentom, którzy jedynie na takie dni mogą się zdecydować. Doświadczenie pokazuje, że to szczególnie istotne dla Pacjentów dojeżdżających spoza Warszawy.
 

Promocja na Dzień Dziecka

Aktualnie trwa promocja dotycząca zabiegów w pierwszy weekend czerwca. Zabiegi wazektomii w dniach 01,02 czerwca 2024r. w obniżonej cenie 2199zł (2399zł). Pełne warunki oraz inne szczegółowe informacje na temat promocji: tutaj.
 

Promocja noclegowa

Przypominamy również o trwającej promocji na wazektomię w Warszawie dla osób na co dzień nie mieszkających w stolicy. Rozumiem, że wycieczka w dwie strony z zabiegiem pośrodku może być nie lada wyzwaniem. Z tego powodu oferujemy jeden bezpłatny nocleg w pobliskim hotelu Portos.

Szczegóły promocji: tutaj.
 

Ostatni moment przed wakacjami

To już ostatni moment, aby na wakacje wyjechać bez strachu przed nieplanowaną ciążą. Czy warto to odkładać? Na kiedy? Na po wakacjach, przed świętami, po Nowym Roku? Jeśli jesteś już w sytuacji, w której wazektomia to zabieg dla Ciebie, nie czekaj. Po prostu go wykonaj. Najlepszy moment na podjecie decyzji jest dziś. Odkładanie w nieskończoność może jedynie doprowadzić do sytuacji, w której to los zadecyduje za nas. Los, który najczęściej kieruje nami nieco inaczej niżbyśmy tego chcieli…
 

Jak zapisać się na zabieg?

Zapisu na zabieg wazektomii można dokonać na kilka sposobów:

 

Pytania dotyczące procedury, potrzebnych badań, dokumentów?

Nie jest to żaden problem. Jesteśmy dostępni i chętnie służymy pomocą. W zależności od preferencji proponujemy wiele kanałów komunikacji

Jeśli masz wątpliwości, wystarczy zapytać 🙂

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *