Wazektomia na weekend w Warszawie

wazektomia w weekend

Wazektomia na weekend w Warszawie

Pacjenci często trudno znaleźć pełny, wolny dzień na przyjazd na zabieg. Szczególnie pracując pięć dni w tygodniu. Z tego powodu, często otrzymujemy pytania o terminy weekendowe. Poniżej przedstawiamy, jak wygląda sytuacja na najbliższe trzy miesiące.

Dwie dodatkowo niedziele w kwietniu i maju

Terminy weekendowe w kwietniu i maju zostały zapełnione bardzo szybko. Z uwagi na dużą ilość próśb Pacjentów, uruchomiliśmy dwa dodatkowe, niedzielne terminy 28.04.2019 i 26.05.2019.

Natomiast zachęcamy do szybkiej rejestracji, ponieważ terminy te cieszą się bardzo dużą popularnością i zostało już niewiele miejsc.

Specjalne oznaczenie terminów

Aby pomóc Pacjentom, na stronie wazektomia.com, w sekcji dostępnych terminów, wprowadziliśmy nowe, dodatkowe oznaczenie, czerwonej obwódki dla wolnych terminów, które mają miejsce w weekend. Powinno to pomóc Pacjentom, którzy jedynie na takie dni mogą się zdecydować.

Promocja na kwiecień i maj

Przypominamy również o trwającej promocji na wazektomię w Warszawie. Promocja dotyczy zabiegów do 31.05.2019 włącznie. Szczegóły promocji dostępne są tutaj: https://www.wazektomia.com/promocja-warszawa

Nie zapominajmy o czerwcu

Dla spóźnialskich mamy również dostępne jeszcze terminy na czerwiec. W tym dwa weekendy: 15-16.06.2019 oraz 29-30.06.2019.

Ostatni moment przed wakacjami

To już ostatni moment, aby na wakacje wyjechać bez strachu przed niechcianą ciążą. Czy warto to odkładać? Na kiedy? Na po wakacjach, przed świętami, po Nowym Roku? Jeśli jesteś już w sytuacji, w której wazektomia to zabieg dla Ciebie, nie czekaj. Po prostu go wykonaj.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *