Promocyjna cena zabiegów z okazji Dnia Dziecka

Promocyjna cena zabiegów z okazji Dnia Dziecka

17-05-2024 /O wazektomii/

Wszyscy jesteśmy dziećmi. Chociażby z tego powodu Dzień Dziecka jest świętem każdego z nas. Z tej okazji przygotowaliśmy prezent dla wszystkich, którzy zastanawiają się w tym momencie nad zabiegiem wazektomii. Na pierwszy czerwcowy weekend obniżamy cenę zabiegu wazektomii do 2199PLN. Szczegóły poniżej.

 

Warunki promocji

  • Promocyjny koszt zabiegu to 2199PLN.
  • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399PLN.
  • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów przeprowadzanych w okresie 01-02.06.2024.
  • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów wazektomii przeprowadzanych w Warszawie w Centrum Planowania Rodziny. Pozostałe miasta, w których operujemy w najbliższym czasie (Wrocławiu i Katowicach) są objęte standardową ceną.
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
  • Centrum Planowania Rodziny zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym czasie.
  • Ilość promocyjnych miejsc jest ograniczona.

Komplet informacji na temat promocji dostępny jest tutaj
 

Gdzie operujemy wazektomię w Warszawie?

Klinika mieści się w zacisznym miejscu w warszawskim Wilanowie przy ulicy Kazachskiej 5. Posiada pełne wyposażenie, pozwalające na wykonanie zabiegu wazektomii oraz część rekreacyjną przeznaczoną dla Pacjentów oczekujących na zabieg lub rozmowę z doktorem. To jeden z najnowocześniejszych gabinetów wazektomii w Europie. Co istotne, to jedna z niewielu placówek, które zajmują się wyłącznie tematem wazektomii. Zapewnia to zarówno znacznie lepsze zaplecze medyczne (dostosowane dokładnie do potrzeb zabiegów wazektomii), jak również komfort i spokój Pacjentów (brak osób postronnych, komfortowe miejsce na oczekiwanie na zabieg, miejsce na spokojne przebranie się).

Centrum Planowania Rodziny
ul. Kazachska 5/U1
Warszawa – Wilanów
 

Kto operuje wazektomię?

dr Michał Kretowicz – lekarz specjalista, w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracuje z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii.

dr Janusz Zajda – lekarz specjalista urologii, neurourologii oraz chirurgii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale III Chirurgii Szpitala Praskiego w Warszawie, kończąc egzaminem specjalizacyjnym II stopnia z chirurgii ogólnej. Następnie zajął się urologią, pracując w Oddziale Urologii Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW, zdając egzamin specjalizacyjny II stopnia z urologii. Od wielu lat współpracował z dr Eugeniuszem Siwikiem. Obecnie wykonuje zabiegi wazektomii i udziela porad w zakresie urologii mężczyzn.
 

Przygotowanie do zabiegu krok po kroku

Czasu nie zostało już wiele. Ale ze wszystkim spokojnie można zdążyć. Poniżej przesyłamy krótką instrukcję krok po kroku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę. Skondensowana procedura:

 

Ilość miejsc jest ograniczona

Zapis na zabieg jest sprawą kluczową. Mając na uwadze wcześniejsze tego typu promocje, które mieliśmy przyjemność przedstawiać, zachęcamy do podjęcia szybkiej decyzji, gdyż doświadczenie pokazuje, że wolne miejsca zapełniają bardzo szybko. Czasem jest to kwestia nie tyle dni, co godzin 🙂
 

Zapisy na zabieg

Zapisy na promocyjne zabiegi w Warszawie możliwe są wyłącznie poprzez:

Serdecznie zapraszamy

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *