Mikołajkowa promocja na zabiegi wazektomii

Mikołajkowa promocja na zabiegi wazektomii

30-11-2023 /O wazektomii/

Mikołajki tuż tuż. Z tej okazji przygotowaliśmy prezent dla wszystkich, którzy zastanawiają się w tym momencie nad zabiegiem wazektomii. Na trzy grudniowe dni obniżamy cenę zabiegu wazektomii do 1899PLN. Szczegóły poniżej.

 

Warunki promocji

 • Promocyjny koszt zabiegu to 1899PLN.
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 2099PLN.
 • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów przeprowadzanych w okresie 05-07.12.2023.
 • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów wazektomii przeprowadzanych w Warszawie w Centrum Planowania Rodziny. Pozostałe miasta, w których operujemy w najbliższym czasie (Wrocławiu i Katowicach) są objęte standardową ceną.
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
 • Centrum Planowania Rodziny zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym czasie.
 • Ilość promocyjnych miejsc jest ograniczona.

Komplet informacji na temat promocji dostępny jest tutaj.
 

Kto operuje wazektomię?

dr Michał Kretowicz – lekarz specjalista, w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracuje z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii.

dr Janusz Zajda – lekarz specjalista urologii, neurourologii oraz chirurgii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale III Chirurgii Szpitala Praskiego w Warszawie, kończąc egzaminem specjalizacyjnym II stopnia z chirurgii ogólnej. Następnie zajął się urologią, pracując w Oddziale Urologii Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW, zdając egzamin specjalizacyjny II stopnia z urologii. Od wielu lat współpracował z dr Eugeniuszem Siwikiem. Obecnie wykonuje zabiegi wazektomii i udziela porad w zakresie urologii mężczyzn.
 

Przygotowanie do zabiegu krok po kroku

Czasu nie zostało już wiele. Poniżej przesyłamy krótką instrukcję krok po kroku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wazektomia.com. Skondensowana procedura:

 • zapis na zabieg (kluczowa kwestia): tutaj.
 • wykonanie niezbędnych badań: tutaj.
 • wypełnienie formularzy: tutaj.
 • zapoznanie się z zaleceniami przed zabiegiem: tutaj.
 • zapoznanie się z zaleceniami po zabiegu: tutaj.

 

Ilość miejsc jest ograniczona

Zapis na zabieg jest sprawą kluczową. Mając na uwadze wcześniejsze tego typu promocje, które mieliśmy przyjemność przedstawiać, zachęcamy do podjęcia szybkiej decyzji, gdyż doświadczenie pokazuje, że wolne miejsca zapełniają bardzo szybko. Czasem jest to kwestia nie tyle dni, co godzin 🙂
 

Zapisy na zabieg

Zapisy na promocyjne zabiegi w Warszawie możliwe są wyłącznie poprzez:

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *