Wazektomia w Warszawie

Wazektomia w Warszawie

Stosunkowo często otrzymujemy zapytania od naszych Pacjentów, gdzie mogą najbliżej wykonać zabieg. Zdarza się również, że lokalizacja w najbliższej lokalizacji nie ma już w danej chwili wolnych terminów. Wówczas zapraszamy do gabinetu w Warszawie. Poniżej kilka istotnych argumentów, dlaczego przyjazd do Warszawy to opcja warta rozważenia. W wielu wypadkach wręcz najlepsze rozwiązanie.

 

Najnowocześniejszy Gabinet

Gabinet wazektomii w Warszawie przy ulicy Kazachskiej 5/U1 to zdecydowanie najnowocześniejsza nasza placówka oraz prawdopodobnie w ogóle najnowocześniejszy gabinet tego typu w Polsce. Od podstaw zaprojektowany wyłącznie z myślą o wykonywaniu zabiegów wazektomii i rewazektomii.

W pełni klimatyzowane sale, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, łazienka z prysznicem dla Pacjentów (tak, po długiej drodze, przed zabiegiem można się odświeżyć), wygodna strefa dla oczekujących na zabieg. To tylko kilka atutów.

Przestrzeń, komfort i spokój – wszystko, czego potrzeba Pacjentowi przed zabiegiem.
 

Wirtualny spacer

Warto zobaczyć na własne oczy. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po gabinecie:

 

Najwięcej zabiegów

Warszawa, z racji tego, że jest to nasza główna siedziba, posiada zdecydowanie najwięcej dostępnych terminów. Dzięki czemu znacznie łatwiej dostosować termin zabiegu do własnego kalendarza. Łatwiej również dokonać zmian w razie nieprzewidzianych wydarzeń. Na warszawskim Wilanowie operujemy praktycznie nieprzerwanie, także pole manewru jest znacznie większe.

W ostatnim czasie zauważyliśmy duży wzrost zainteresowania terminami weekendowymi. Pacjenci chcą wykonać wazektomię w czasie wolnym od pracy i w poniedziałek wrócić do normalnych zajęć. W Warszawie takich terminów również jest zdecydowanie najwięcej.
 

2 lekarzy operujących

W tym roku poszerzyliśmy nasz zespół. Aktualnie w Centrum Planowania Rodziny operuje aż dwóch lekarzy. Daje to oczywiście znacznie większe możliwości pod kątem dopasowania terminów.

Dr Kretowicz – lekarz specjalista, w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracuje z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii.

Dr Zajda – lekarz specjalista urologii, neurourologii oraz chirurgii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale III Chirurgii Szpitala Praskiego w Warszawie, kończąc egzaminem specjalizacyjnym II stopnia z chirurgii ogólnej. Następnie zajął się urologią, pracując w Oddziale Urologii Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW, zdając egzamin specjalizacyjny II stopnia z urologii. Od wielu lat współpracował z dr Eugeniuszem Siwikiem.
 

Bezpłatny nocleg

Dla osób spoza Warszawy dostępna jest również opcja bezpłatnego jednego noclegu w zlokalizowanym niedaleko hotelu. Dzięki temu zabieg możemy np. połączyć ze zwiedzaniem miasta lub przyjechać na zabieg, wypocząć i dopiero rano ruszyć w trasę. To zdecydowanie najbardziej preferowana przez Pacjentów opcja. Daje chwilę ukojenia, organizmowi moment na przystosowanie się do nowej sytuacji i po śniadaniu można wracać do domu.

Szczegółowe informacje oraz warunki promocji znajdują się tutaj.

 

Najlepsze połączenia

Warszawa ma również ważny, dodatkowy atut. Jest bardzo dobrze skomunikowana praktycznie z każdym miejscem w Polsce. Z wielu miejsc w Polsce łatwiej dojechać do autostrady i być w ciągu godziny, dwóch w Warszawie, niż jechać często kilka godzin drogami krajowymi do innego miasta. Przyjeżdżają do nas Pacjenci z całej Polski. Chętnie przy tym korzystając z wcześniej wspomnianej promocji dotyczącej bezpłatnego noclegu.

Wbrew pozorom dosyć często zdarzają się nam również Pacjenci z zagranicy, którzy korzystając z bliskości lotniska i rozbudowanej siatki połączeń do Warszawy, są w stanie w krótkim czasie dolecieć do nas z każdego zakątka Europy.
 

Lista aktualnych, wolnych terminów

Listę terminów staramy się aktualizować na bieżąco. Zawsze najświeższe informacje w tej kwestii można znaleźć na stronie.

Poniżej terminy dostępne w Warszawie na dzień aktualizacji niniejszego wpisu:

Dr Kretowicz: 08.10, 10.10, 11.10, 14.10, 17.10, 18.10, 24.10, 25.10, 31.10

Dr Zajda: 07.10, 12.10, 19.10, 20.10, 21.10, 26.10, 27.10, 28.10
 

Zapis na zabieg

Zapisu na zabieg wazektomii lub rewazektomii można dokonać na kilka sposobów:

Serdecznie zapraszamy 🙂

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 4,25 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *