Wazektomia w Warszawie

wazektomia-w-warszawie

Wazektomia w Warszawie

Stosunkowo często otrzymujemy zapytania od naszych Pacjentów, gdzie mogą najbliżej wykonać zabieg. Zdarza się również, że lokalizacja w najbliższej lokalizacji nie ma już w danej chwili wolnych terminów. Wówczas zapraszamy do gabinetu w Warszawie. Poniżej kilka istotnych argumentów, dlaczego przyjazd do Warszawy to opcja warta rozważenia.

Najnowocześniejszy Gabinet

Gabinet w Warszawie to zdecydowanie najnowocześniejszy nasz Gabinet oraz prawdopodobnie w ogóle najnowocześniejszy gabinet wazektomii w Polsce.

Klimatyzowane sale, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, łazienka z prysznicem dla Pacjentów (tak, po długiej drodze, przed zabiegiem można się odświeżyć), to tylko kilka atutów.

Przestrzeń, komfort i spokój – wszystko, czego potrzeba Pacjentowi przed zabiegiem.

Wirtualny spacer

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po gabinecie:

Najwięcej zabiegów

Warszawa, z racji tego, że jest to nasza główna siedziba, posiada zdecydowanie najwięcej dostępnych terminów. Dzięki czemu znacznie łatwiej dostosować termin zabiegu do własnego kalendarza. Łatwiej również zmienić termin w razie nieprzewidzianych wydarzeń.

Bezpłatny nocleg

Dla osób spoza Warszawy dostępna jest również opcja bezpłatnego jednego noclegu w zlokalizowanym niedaleko hotelu. Dzięki temu zabieg możemy np. połączyć ze zwiedzaniem miasta.

Najlepsze połączenia

Warszawa ma również ważny, dodatkowy atut. Jest bardzo dobrze skomunikowana praktycznie z każdym miejscem w Polsce. Z wielu miejsc w Polsce łatwiej dojechać do autostrady i być w ciągu godziny, dwóch w Warszawie, niż jechać często kilka godzin drogami krajowymi do innego miasta.

Lista aktualnych, wolnych terminów

27.10

08.11 09.11 15.11 16.11 23.11 24.11 30.11

01.12 05.12 06.12 13.12 14.12 21.12

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *