Jak się mają Wasze noworoczne postanowienia?

Jak się mają Wasze noworoczne postanowienia?

14-01-2022 /O wazektomii/

Statystyki są nieubłagane. 90% naszych celów noworocznych jest porzucana już w ciągu pierwszych dwóch tygodni. Jeśli Twoim celem jest zajęcie się kwestią odpowiedzialnego planowania rodziny, pomożemy Ci wytrwać w tym postanowieniu i zrealizować zadanie.

Oczywiście poniższe wskazówki mogą mieć zastosowanie również w przypadku realizacji innych noworocznych postanowień.

 

Najczęściej rezygnujemy już po 2 tygodniach

Czyli mniej więcej właśnie teraz…

Niestety, większość z nas szybko zapomina o ustalonych celach. Wpadamy w wir codziennych obowiązków, na nic nie mamy czasu. Nasze cele nie są dokładnie określone lub po prostu o nich zapominamy. Powodów jest wiele. Każdy bardzo ważny, każdy idealny, aby zająć się celami w… kolejnym roku.

Jednak, jeśli dobrze się zastanowimy i uczciwie spojrzymy na rzeczywistość, prawdopodobnie okaże się, że ta sytuacja powtarza się co roku. Mamy wielkie plany, wielkie chęci, dużo energii i… po pewnym czasie nic z tego nie zostaje.
 

Nie rezygnuj zapisz się już dziś

Warto działać natychmiast. Jeśli mamy wszystko dobrze zaplanowane należy od razu, bez odkładania wykonać pierwszą czynność, która przybliży nas do realizacji całego projektu.

W przypadku wazektomii będzie to:
– wejście na stronę wazektomia.com, wybór gabinetu i sprawdzenie terminu,
– zapis na zabieg –telefonicznie lub mailowo,
– wykonanie niezbędnych badań.

To takie proste.
 

Brakuje terminów? – zapisz się na listę

Terminy zapełniają się dosyć szybko, dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji. Jeśli nie ma akurat wolnych miejsc w danym gabinecie warto:
– zastanowić się czy nie przyjechać do naszego głównego ośrodka w Warszawie. Przy okazji korzystając np. z promocji dotyczącej bezpłatnego noclegu w pobliskim hotelu szczegóły,
– dodać komentarz do tego wpisu z prośbą o informację, kiedy pojawią się już kolejne terminy – wyślemy wiadomość z powiadomieniem.
 

Nie czekaj, działaj

Warto działać od razu. Ważne sprawy mają to do siebie, że często przykrywane są błahymi zadaniami o jak się później okazuje znikomym wpływie na nasze życie. O tych ważnych, przypominamy sobie dopiero, gdy jest za późno. W przypadku wazektomii, kiedy pojawi się niechciana ciąża lub problemy zdrowotne wynikające ze stosowania innych metod antykoncepcji. Wówczas jest już najczęściej zbyt późno na prosty plan i szybką realizację…

Naprawdę nie warto ryzykować, odkładać, przekładać, liczyć, że w kolejnym roku znajdziemy na daną czynność czas.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *