Wazektomia jeszcze w 2023 roku? Terminy, lokalizacje, lekarze.

Wazektomia jeszcze w 2023 roku? Terminy, lokalizacje, lekarze.

24-11-2023 /Pytania i odpowiedzi/

Jak się okazuje, dla wielu osób rok 2023 był rokiem wazektomii. Rokiem, w którym zdecydowali się i wykonali zabieg lub przynajmniej go zaplanowali. Ci, którzy jeszcze nie zrealizowali swoich planów, mają nieco ponad miesiąc. Z tej okazji prezentujemy pełny zestaw wolnych terminów na zabiegi jeszcze w tym roku. Zapraszamy do lektury 🙂

 

Okres świąteczny – czy to dobry moment?

W wielu branżach okres przedświąteczny to czas wzmożonej aktywności. Szczególnie handel przeżywa w tym czasie prawdziwy boom. Jest jednak wiele zawodów, w których grudzień zwyczajowo jest nieco wolniejszy. Właściwie od połowy miesiąca wszyscy żyją już świętami, atmosfera jest nieco luźniejsza, jest nieco czasu na załatwienie innych spraw.

Dodatkowo, dłuższa przerwa świąteczna to potencjalny czas na nieco spokojniejszą rekonwalescencję po zabiegu. Moment, w którym można wziąć głębszy oddech i bez pośpiechu przygotować się do kolejnego roku. Wielu Pacjentów decyduje się na zabieg wazektomii w grudniu właśnie z tego powodu. Tak, aby od stycznia ruszyć z innymi palącymi sprawami.
 

Ośrodki – 3 miasta pod koniec 2023 roku

Na prośbę Pacjentów, w grudniu wazektomia dostępna będzie w aż 3 lokalizacjach:

 • w Warszawie – w naszym głównym ośrodku przy ul. Kazachskiej 5/U1
 • w Katowicach – w Centrum SADMED przy ul Teatralnej 9
 • we Wrocławiu – przy ul. Rajskiej 73

Warto pośpieszyć się z rezerwacją. Szczególnie w ośrodkach poza Warszawą. Dla przykładu, terminy listopadowe dla Katowic zostały w całości zapełnione w zaledwie kilka dni. Warto również rozważyć przyjazd do naszej głównej placówki w Warszawie. Przypominamy, iż nadal obowiązuje promocja dotycząca bezpłatnego noclegu dla Pacjentów spoza stolicy. Szczegóły dostępne są tutaj.

 

Terminy w 2023 roku

Do końca roku pozostały nam następujące terminy:

 • Warszawa (dr Kretowicz): 29.11, 02.12, 05.12, 06.12, 12.12, 13.12, 14.12, 19.12, 20.12, 21.12
 • Warszawa (dr Zajda): 25.11, 27.11, 28.11, 29.11, 30.11, 01.12, 04.12, 05.12, 06.12, 07.12, 08.12, 11.12, 12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 16.12, 18.12, 19.12, 20.12
 • Katowice (dr Kretowicz): 16.12
 • Wrocław (dr Kretowicz): 09.12, 10.12

 

Kto operuje wazektomię?

Obecnie w Centrum Planowania Rodziny operuje dwóch lekarzy. Obaj to świetni specjaliści gwarantujący wysoki poziom wykonanego zabiegu.

dr Michał Kretowicz – lekarz specjalista, w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracuje z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii.

dr Janusz Zajda – lekarz specjalista urologii, neurourologii oraz chirurgii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale III Chirurgii Szpitala Praskiego w Warszawie, kończąc egzaminem specjalizacyjnym II stopnia z chirurgii ogólnej. Następnie zajął się urologią, pracując w Oddziale Urologii Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW, zdając egzamin specjalizacyjny II stopnia z urologii. Od wielu lat współpracował z dr Eugeniuszem Siwikiem. Obecnie wykonuje zabiegi wazektomii i udziela porad w zakresie urologii mężczyzn.
 

Mocne wejście w Nowy Rok

Grudzień to ostatni moment, aby zrealizować wszystkie cele ustalone na 2023 rok. To również idealny moment, aby w Nowy Rok wejść w nowej sytuacji:

 • bez stresu o nieplanowaną ciążą,
 • bez obaw o zdrowie Partnerki,
 • z możliwością zaplanowania kolejnych wyzwań, które umożliwiła decyzja o ostatecznym kształcie naszej Rodziny,
 • ze świadomością, iż wzięliśmy odpowiedzialność za tak istotną kwestię, jak antykoncepcja w Rodzinie.

Nowy Rok zawsze jest pewnego rodzaju nowym otwarciem. Warto zadbać, aby nie był jedynie kontynuacją i przedłużaniem decyzji i działań zaplanowanych poprzednio. Warto, aby rzeczywiście było to nowe otwarcie. W nowej rzeczywistości. Duży krok do przodu. Aby tak było, warto jeszcze w aktualnym roku zakończyć jak najwięcej spraw, które sobie zaplanowaliśmy.
 

Zapisy

Zapisu na zabieg wazektomii można dokonać na kilka sposobów:

 • telefonicznie – 22 626 33 33
 • mailowo – rejestracja@wazektomia.com
 • korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na na stronie.
 • Podziel się:
  Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
  Loading...

  Dołącz do dyskusji

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *