Wazektomia w Rudzie Śląskiej – gdzie najbliżej?

Wazektomia w Rudzie Śląskiej – gdzie najbliżej?

17-02-2023 /Pytania i odpowiedzi/

Gdzie najbliżej na wazektomię mieszkając w Rudzie Śląskiej? Na to pytanie (oraz szereg innych) odpowiemy w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury 😊

 

Gdzie najbliżej operujemy wazektomię?

Najbliżej (kilkanaście minut drogi) z Rudy Śląskiej mamy do Katowic. Zabiegi wazektomii wykonujemy w Centrum Medycznym Sad-Med. Przy ul. Teatralnej 9. W Katowicach staramy się być przynajmniej raz w miesiącu. Warto jednak nie zwlekać z zapisem na zabieg – wolne terminy dosyć szybko się zapełniają.

Aktualne wolne terminy w Katowicach: 18.03, 19.03, 22.04, 23.04
 

Alternatywy na południu – Wrocław

Alternatywą na południu Polski jest również Wrocław. Przyjmujemy w gabinecie wazektomii przy ul. Rajskiej 73. We Wrocławiu w ostatnim czasie staramy się być przynajmniej raz w miesiącu. Podobnie, jak w przypadku Katowic, warto rezerwować terminy z wyprzedzeniem.

Aktualne wolne terminy we Wrocławiu: 25.03, 26.03, 15.04, 16.04
 

Nasz główny ośrodek w Warszawie

Jeśli terminy na południu Polski akurat nie pasują lub zwyczajnie zależy nam na czasie, zapraszamy do naszego głównego ośrodka w Warszawie. W Centrum Planowania Rodziny przy ul. Kazachskiej 5 jesteśmy praktycznie cały czas. Tutaj również możemy zaoferować najlepsze warunki oraz najwięcej wolnych terminów. Warto również dodać, iż jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków tego typu w Europie. Gwarantujemy spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Aktualne wolne terminy w Warszawie: 26.02, 27.02, 28.02, 05.03, 06.03, 08.03, 15.03, 20.03, 22.03, 27.03, 29.03

Z uwagi na ferie zimowe, terminy na zabiegi w Warszawie w marcu i kwietniu podamy wyjątkowo z drobnym opóźnieniem.
 

Promocja z bezpłatnym noclegiem

Zdajemy sobie sprawę, iż podróż na zabieg, a szczególnie konieczność noclegu może istotnie podnieść łączny koszt całego przedsięwzięcia. Z tego powodu cały czas obowiązuje promocja dla Pacjentów spoza Warszawy, którzy przyjadą na zabieg do naszego głównego ośrodka w Wilanowie. Zapewniamy jeden bezpłatny nocleg w pobliskim hotelu Best Western Hotel Portos. Szczegóły promocji znajdują się tutaj.
 

Jak zapisać się na zabieg?

Najlepiej na zabieg zapisać się telefonicznie lub mailowo:

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *