19 lat zabiegów wazektomii w Polsce – dziękujemy za zaufanie

19 lat zabiegów wazektomii w Polsce – dziękujemy za zaufanie

29-07-2022 /O wazektomii/

31.07 minie 19 lat od czasu wykonania pierwszej wazektomii przez dr Eugeniusza Siwika. Wchodzimy w czasy z „dwójką” z przodu. Bardzo dziękujemy za zaufanie, pomoc i pozytywne myśli, które zawsze nam pomagały. Nawet w trudniejszych momentach. Na 19 latach jednak nie poprzestajemy. Działamy dalej starając się szerzyć wiedzę na temat nowoczesnych form antykoncepcji i odpowiedzialnego planowania Rodziny.

 

To już 19 lat, aż trudno uwierzyć

19 lat to naprawdę spory kawałek czasu. Startując z pozycji, w której na 100 przypadkowo zapytanych osób na ulicy prawdopodobnie żadna nie byłaby w stanie wyjaśnić czym jest wazektomia, doszliśmy do momentu, w którym temat wazektomii już praktycznie nikogo nie dziwi. W żadnym wypadku nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Nasza praca nie jest jeszcze skończona. Dopiero zaczynamy 😊
 

Co udało się wykonać w poprzednim roku?

Poprzedni rok był trudny globalnie z uwagi na trwającą epidemię Covid-19. Dla nas był to okres wzmożonej pracy i rozwoju.
 

Nasz zespół zasilił dr Michał Kretowicz. Lekarz specjalista, który w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracował z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii. W poprzednim roku rozpoczął już samodzielne zabiegi.

To jednak nie koniec. Dr Eugeniusz Siwik napisał, opublikował oraz udostępnił bezpłatną wersję internetową swojej najnowszej książki „Totalna Wazektomia”. Książka jest swego rodzaju kompendium wiedzy na temat wazektomii, antykoncepcji oraz odpowiedzialnego planowania Rodziny.
 

Wchodzimy w 20 rok z nowymi siłami

W 20 rok wchodzimy z nowymi siłami. Z przekonaniem, że jeszcze wiele pracy przed nami. Z masą pomysłów i kilkoma projektami, o których z pewnością poinformujemy w nadchodzącym roku 😊
 

Przede wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy za zaufanie

Przede wszystkim jako zespół Centrum Planowania Rodziny Wazektomia.com chcielibyśmy podziękować za zaufanie naszym Pacjentom, ich Żonom / Partnerkom oraz wszystkim osobom, które na przestrzeni lat nas wspierały i mimo dużych oporów w świadomości społeczeństwa dawały nam siłę do dalszych działań.

Dziękujemy 😊

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *