Nowe terminy na wazektomię w Warszawie do dr Kretowicza

Nowe terminy na wazektomię w Warszawie do dr Kretowicza

W poprzednim tygodniu informowaliśmy o poszerzeniu naszego zespołu o dr Michała Kretowicza. W związku z dużą ilością pytań, poniżej prezentujemy pełną informację odnośnie wolnych terminów na zabiegi wazektomii do doktora.

 

Zabiegi w Warszawie

Dr Kretowicz na tą chwilę będzie operował wyłącznie w Warszawie – w głównym ośrodku Centrum Planowania Rodziny. Jeśli w przyszłości sytuacja ulegnie zmianie, z pewnością opublikujemy odpowiednią informację w tej sprawie.

Centrum Planowania Rodziny Wazektomia.com
ul. Kazachska 5/U1 Warszawa
tel. 22 626 33 33
rejestracja@wazektomia.com
 

Lista terminów na wazektomię w listopadzie

Na chwilę obecną prezentujemy listę wolnych terminów do dr Michała Kretowicz w nadchodzącym miesiącu: 06.11, 09.11, 13.11, 14.11, 15.11, 16.11, 20.11, 21.11, 22.11, 23.11, 27.11, 28.11, 29.11, 30.11.
Warto zauważyć, iż znaczna część dostępnych terminów przypada na weekendy. To ukłon w stronę Pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć dnia wolnego i przyjechać na zabieg. Zabieg wazektomii w listopadzie będzie można wykonać praktycznie w każdy weekend.
 

Promocja noclegowa

Oczywiście w dalszym ciągu obowiązuje promocja noclegowa dla Pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas spoza Warszawy. Osobom spełniającym kryteria promocji przysługuje jeden bezpłatny nocleg w pobliskim hotelu. Szczegółowe warunki promocji znajdują się pod tym adresem: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem
 

Dr Kretowicz

Lekarz specjalista, w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracuje z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii.
 

Jak zapisać się na zabieg?

Do dr Kretowicza zapisujemy się dokładnie w ten sam sposób, jak do dr Siwika:

Serdecznie zapraszamy 😊

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *