Dr Janusz Zajda dołącza do zespołu Wazektomia.com

Dr Janusz Zajda dołącza do zespołu Wazektomia.com

19-05-2023 /O wazektomii/

Miło jest nam poinformować, iż poszerzyliśmy zespół Centrum Planowania Rodziny o kolejnego lekarza, który w naszej klinice będzie wykonywał zabiegi wazektomii.

 

Poszerzamy zespół

W związku z dużym zainteresowanie zabiegami oraz chęcią rozwoju, poszerzyliśmy zespół o dr Janusza Zajdę. Centrum Planowania Rodziny współpracowało już wcześniej z doktorem, także nie jest to osoba z zewnątrz, a lekarz doskonale znający standardy i metodę, wg której operujemy wazektomię. Mamy nadzieję, iż dr Zajda wniesie wiele do naszego zespołu i przyczyni się nie tylko do utrzymania wysokich standardów wazektomii, ale swoim doświadczeniem pomoże je jeszcze podwyższyć.
 

Dr Janusz Zajda

Lekarz specjalista urologii, neurourologii oraz chirurgii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale III Chirurgii Szpitala Praskiego w Warszawie, kończąc egzaminem specjalizacyjnym II stopnia z chirurgii ogólnej. Następnie zajął się urologią, pracując w Oddziale Urologii Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW, zdając egzamin specjalizacyjny II stopnia z urologii. Od wielu lat współpracował z dr Eugeniuszem Siwikiem. Obecnie wykonuje zabiegi wazektomii i udziela porad w zakresie urologii mężczyzn.
 

Jak zapisać się na wazektomię?

Zapisy na zabiegi przyjmujemy zarówno telefonicznie: 22 626 33 33 (w godzinach pracy gabinetu), jak i mailowo (rejestracja@wazektomia.com). Aby dokonać zapisu należy:

  • wybrać konkretny termin dostępny na stronie,
  • ustalić godzinę zabiegu i inne szczegółowe warunki.
  • Proste, prawda? 😊

 

Dlaczego warto akurat u nas?

Wybór odpowiedniej kliniki i lekarza to sprawa kluczowa. Wybierając gabinet wazektomii warto wziąć m.in. pod uwagę:

  • przeprowadziliśmy najwięcej wazektomii w Polsce,
  • mamy najdłuższe, ponad 19-letnie doświadczenie,
  • jako jedni z nielicznych mamy również znaczne sukcesy w rewazektomii – odwróceniu zabiegu,
  • autorska metoda Total Vasectomy TV będąca wynikiem wielu lat doświadczeń, gwarantuje najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo,
  • nasza warszawska placówka to jedna z najnowocześniejszych tego typu klinik, specjalizujących się wyłącznie w wazektomii, w Europie.

 

Aktualne terminy na wazektomię w Centrum Planowania Rodziny

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz możliwością pewnych korekt związanych z poszerzeniem zespołu, sugerujemy sprawdzanie aktualnie dostępnych terminów na zabiegi bezpośrednio u źródła:

Sugerujemy jednak szybkie podejmowanie decyzji (o zapisie, nie o samej wazektomii jako metodzie docelowej), ponieważ w ostatnim czasie często zdarza się, iż część terminów jest zapełnionych dosłownie w ciągu kilku godzin od publikacji na stronie.

Zapraszamy do zapisu

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *