Dr Michał Kretowicz dołącza do zespołu Wazektomia.com

Dr Michał Kretowicz dołącza do zespołu Wazektomia.com

22-10-2021 /O wazektomii/

Miło jest nam poinformować, iż (już oficjalnie) poszerzyliśmy zespół Centrum Planowania Rodziny o kolejnego lekarza, który w naszej klinice będzie wykonywał zabiegi wazektomii. Zapraszamy do lektury 😊

 

Poszerzamy zespół

Udało się dokonać rzeczy z początku (patrząc z perspektywy 18 lat wykonywania zabiegu w Polsce) mogłoby się wydawać niemożliwej. Świadomość w naszym kraju na temat nowoczesnych i skutecznych metod antykoncepcji znacznie wzrosła. Rozpoczynaliśmy nasze zabiegi w momencie, w którym w zasadzie nikt nie słyszał w Polsce o wazektomii.

Dziś większość osób przynajmniej wie, że istnieje taka metoda antykoncepcji. Znaczna część z nich ma doskonałą wiedzę na temat zasady działania tej metody i jej niewątpliwych zalet. Coraz więcej osób zgłasza się na zabieg. Coraz więcej planuje go również w przyszłości.

Pomiędzy wiedzą teoretyczną, a praktycznym i prawidłowym wykonywaniem jakiejkolwiek procedury medycznej jest jednak przepaść. Przepaść, którą wraz z nabywanym doświadczeniem i kolejnymi etapami wdrażania powoli się zasypuje. Dziś, po latach szkolenia, asyście w całej procedurze, wykonywaniu zabiegu pod okiem dr Siwika, witamy w zespole dr Michała Kretowicza. Doktor będzie w naszej klinice obok dr Siwika wykonywał zabiegi wazektomii.
 

Dr Michał Kretowicz

Lekarz specjalista, w 2010 roku ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbywał w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od 2017 roku współpracuje z Centrum Planowania Rodziny, gdzie szkolił się u dr Eugeniusza Siwika w zakresie wykonywania zabiegów wazektomii i rewazektomii.
 

Jak zapisać się na wazektomię?

Zapisy na zabiegi przyjmujemy zarówno telefonicznie: 22 626 33 33 (w godzinach pracy gabinetu), jak i mailowo (rejestracja@wazektomia.com). Aby dokonać zapisu należy:

  • wybrać konkretny termin dostępny na stronie wazektomia.com,
  • ustalić godzinę zabiegu i inne szczegółowe warunki.
  • Nic prostszego 😊

 

Dlaczego warto akurat u nas?

Wybór odpowiedniej kliniki i lekarza to sprawa kluczowa. Wybierając gabinet wazektomii warto wziąć m.in. pod uwagę:

  • przeprowadziliśmy najwięcej wazektomii w Polsce,
  • mamy najdłuższe, ponad 18-letnie doświadczenie,
  • jako jedni z nielicznych mamy również znaczne sukcesy w rewazektomii – odwróceniu zabiegu,
  • autorska metoda Total Vasectomy TV będąca wynikiem wielu lat doświadczeń, gwarantuje najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapisu 😊

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *