Dofinansowanie wazektomii – sposoby na obniżenie ceny zabiegu

Dofinansowanie wazektomii – sposoby na obniżenie ceny zabiegu

06-11-2020 /O wazektomii/

Dosyć często otrzymujemy zapytania związane z dofinansowaniem zabiegu wazektomii, rozłożeniem go na raty lub refundacją z NFZ. W niniejszym artykule postanowiliśmy zebrać wszystkie te kwestie i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. Istotne kwestie:

 

Cena wazektomii – porównajmy koszty

Koszt wazektomii w każdym z 11 ośrodków, w których operujemy jest taki sam. Wynosi 1999PLN. Zdajemy sobie sprawę, iż jednorazowy koszt może stanowić duże obciążenie dla domowego budżetu. Jednak, jeśli porównamy koszty popularnych metod antykoncepcji w dłuższej perspektywie, okazuje się, że wazektomia jest zdecydowanie najtańszą, skuteczną metodą antykoncepcji. Szczegółową analizę prezentowaliśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów dostępnych pod adresem: https://wazektomiablog.com/kalkulator-kosztow-antykoncepcji/. Z analizy jasno wynika, że wazektomia zwraca się już po 3-5 latach biorąc pod uwagę koszty innych popularnych metod antykoncepcji.

Wazektomia na raty

Chcąc jednak wspomóc domowe budżety, kilka lat temu uruchomiliśmy możliwość rozłożenia kosztu wazektomii na dogodne raty. W rezultacie miesięczny koszt raty może wynieść nieco ponad 50PLN, co w zasadzie możemy porównać do miesięcznych wydatków na inne popularne metody antykoncepcji. Wazektomia ma jednak dwie kluczowe przewagi:

  • wyższa skuteczność,
  • raty spłacamy jedynie przez pewien czas – po spłacie nie jesteśmy obciążeni dodatkowymi stałymi kosztami.

Komplet informacji na temat wazektomii na raty można znaleźć pod tym adresem: https://www.wazektomia.com/cennik-wazektomii

Promocja z noclegiem

Zdajemy sobie sprawę, iż podróż na zabieg, a szczególnie konieczność noclegu może istotnie podnieść łączny koszt całego przedsięwzięcia. Z tego powodu cały czas obowiązuje promocja dla Pacjentów spoza Warszawy, którzy przyjadą na zabieg do naszego głównego ośrodka w Wilanowie. Zapewniamy jeden bezpłatny nocleg w pobliskim hotelu Best Western Hotel Portos. Szczegóły promocji znajdują się tutaj: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem

Dofinansowanie NFZ – refundacja wazektomii

Otrzymujemy również wiele pytań odnośnie wykonania wazektomii „na NFZ”. Niestety aktualnie NFZ nie refunduje zabiegów wazektomii. Jeśli coś w tej materii się zmieni, oczywiście będziemy informować na bieżąco.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Komentarze

Daniel 17-10-2021 -Odpowiedz

Na ile rat można zrobić.zabieg wazektomi po ile rata i czy we Wrocławiu

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *