Dokumenty wymagane przy wazektomii

Dokumenty wymagane przy wazektomii

Każdy, nawet najmniejszy zabieg wymaga sporządzenia podstawowej dokumentacji. Podobnie jest w przypadku wazektomii. Warto wcześniej przygotować komplet dokumentów tak, aby mieć pewność, że zabieg odbędzie się bez żadnych problemów. Poniżej przedstawiamy komplet informacji w tej sprawie.
 

Lista dokumentów niezbędnych do wykonania wazektomii?

Na stronie Wazektomia.com przygotowany został pełny zestaw wymaganych dokumentów. Dostępny jest on pod adresem: https://wazektomia.com/formularze. Dokumenty zostały przygotowane w dwóch wersjach:

  • standardowa – drukujemy formularz, ręcznie wypełniamy i podpisujemy
  • aktywna – wypełniamy formularz na komputerze, drukujemy i podpisujemy

Przy okazji wypełniania dokumentów, warto również zapoznać się z innymi wymaganiami przed zabiegiem wazektomii. Kompletna lista oraz dokumenty związane z zaleceniami przed i po zabiegu dostępne są pod tym adresem: https://wazektomia.com/przed-zabiegiem-wazektomii

 

Formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny do zabiegu wazektomii zawiera komplet danych Pacjenta oraz danych osoby wyznaczonej przez Pacjenta do kontaktu. Jest to pierwszy krok na drodze do zabiegu wazektomii.

 

Zgoda na zabieg wazektomii

Jest to dokument zawierający zestaw informacji dotyczących samego zabiegu, jego skutków oraz innych następstw wykonania zabiegu. W przypadku dodatkowych pytań, oczywiście zespół Wazektomia.com udzieli możliwie najbardziej wyczerpujących odpowiedzi. Jest to dokument, którym poświadczamy, że jesteśmy świadomi naszej decyzji, jest ona przemyślana i ostateczna.

 

Ankieta dotycząca zdrowia

Ankieta po pierwsze pozwala ona określić stan zdrowia Pacjenta i to, czy kwalifikuje się do zabiegu. Po drugie pozwala nam lepsze poznanie naszych Pacjentów i dostosowanie do nich metody.

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z RODO (GDPR) Pacjentom przysługują określone prawa dotyczące ich danych osobowych. Szanujemy te prawa, dlatego przygotowaliśmy dokument dokładnie określający zasady przetwarzania danych.

 

Formularze związane z promocjami

Staramy się w miarę możliwości organizować różnego rodzaju promocje, które również mogą wymagać dodatkowych dokumentów. Warto to sprawdzić w trakcie przygotowań do zabiegu.

 

Wyniki badań

Dodatkowym dokumentem wymaganym przy wazektomii, są badania krwi – morfologia i HBS. Musimy sprawdzić, czy Pacjent jest zdrowy i czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

 

Co z tym wszystkim zrobić?

Dokumenty należy uważnie przeczytać, wypełnić, , wydrukować, podpisać i zabrać ze sobą na zabieg.

 

Wersje angielskie dokumentów

Dla cudzoziemców udostępniono również komplet formularzy w języku angielskim.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *