Szanowni Państwo, w związku z sytuacją zagrożenia, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj, w trosce o wspólne dobro i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu pracy gabinetu. Jednocześnie informujemy, iż pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie i drogą e-mail. Szczegóły

Dokumenty wymagane przy wazektomii

Dokumenty wymagane przy wazektomii

Każdy, nawet najmniejszy zabieg wymaga sporządzenia podstawowej dokumentacji. Podobnie jest w przypadku wazektomii. Warto wcześniej przygotować komplet dokumentów tak, aby mieć pewność, że zabieg odbędzie się bez żadnych problemów.

Skąd pobrać dokumenty wewnętrzne?

Na stronie Wazektomia.com przygotowany został pełny zestaw wymaganych dokumentów. Dostępny jest on pod adresem: http://wazektomia.com/formularze Przy okazji wypełniania dokumentów, warto również zapoznać się z innymi wymaganiami przed zabiegiem wazektomii. Kompletna lista oraz dokumenty związane z zaleceniami przed i po zabiegu dostępne są pod tym adresem: http://wazektomia.com/przed-zabiegiem-wazektomii

Formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny do zabiegu wazektomii zawiera komplet danych Pacjenta oraz danych osoby wyznaczonej przez Pacjenta do kontaktu. Jest to pierwszy krok na drodze do zabiegu wazektomii.

Zgoda na zabieg wazektomii

Jest to dokument zawierający zestaw informacji dotyczących samego zabiegu, jego skutków oraz innych następstw wykonania zabiegu. W przypadku dodatkowych pytań, oczywiście zespół Wazektomia.com udzieli możliwie najbardziej wyczerpujących odpowiedzi. Jest to dokument, którym poświadczamy, że jesteśmy świadomi naszej decyzji, jest ona przemyślana i ostateczna.

Ankieta dotycząca zdrowia

Ostatnim dokumentem, który można pobrać ze strony jest krótka ankieta dotycząca zdrowia. Po pierwsze pozwala ona określić stan zdrowia Pacjenta i to, czy kwalifikuje się do zabiegu. Po drugie pozwala nam lepsze poznanie naszych Pacjentów i dostosowanie do nich metody.

Wyniki badań

Dodatkowym dokumentem wymaganym przy wazektomii, są badania krwi – morfologia i HBS. Musimy sprawdzić, czy Pacjent jest zdrowy i czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Co z tym wszystkim zrobić?

Dokumenty należy uważnie przeczytać, wypełnić (formularze są aktywne – można je wypełnić na komputerze), wydrukować, podpisać i zabrać ze sobą na zabieg.

Wersje angielskie dokumentów

Dla cudzoziemców udostępniono również komplet formularzy w języku angielskim.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *