Wazektomia FAQ mniej oczywiste – część 3

Wazektomia FAQ mniej oczywiste – część 3

Druga część odpowiedzi na mniej oczywiste pytania spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników bloga, stąd oczywiście kontynuacja tej serii. W dzisiejszym artykule zajmiemy się kolejnymi zagadnieniami, które nurtowały Pacjentów. Zapraszamy do lektury.

 

Czy po skutecznej rewazektomii, mogę wykonać ponownie wazektomię?

Tak, jak najbardziej. Możemy się już pochwalić wykonanymi zabiegami rewazektomii, które zaowocowały powiększeniem się Rodziny Pacjenta. Zabiegi rewazektomii wykonujemy już od kilku lat. Co ciekawe, w takiej sytuacji często pada pytanie o kolejną wazektomię 😊
 

Czy do zapisu na zabieg wazektomii potrzebne są już wyniki badań?

Nie. Badania wymagane są przed zabiegiem. Nie przed zapisem. To szczególnie istotne w przypadku rezerwacji terminu zabiegu na kilka miesięcy wcześniej. Honorujemy badania wykonane maksymalnie na dwa tygodnie przed zabiegiem wazektomii. Więcej informacji w tej kwestii można znaleźć w zakładce Badania na stronie wazektomia.com.
 

Czy wykonanie tatuażu w okolicach planowanego terminu zabiegu wazektomii jest przeciwwskazaniem do zabiegu?

Nie. O ile Pacjent nie czuje się gorzej po wykonaniu tatuażu, z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań do wykonania wazektomii. Z oczywistych względów nie warto obu działań planować na ten sam dzień 😊
 

Czy kuracja lekiem XY jest przeciwwskazaniem do wykonania wazektomii?

W znakomitej większości przypadków nie jest to przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Jeśli mamy jednak wątpliwości lub ulotka dołączona do leku może sugerować wystąpienie problemu, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z kliniką i uzyskać odpowiedź dotyczącą tego konkretnego przypadku.
 

Mój partner jest cudzoziemcem, czy jest to problem? Szczególnie pod kątem formularzy.

To żaden problem. Poza wersją polską, dysponujemy również kompletem formularzy w wersji angielskiej. Można je pobrać z serwisu wazektomia.com, z podstrony Formularze. Nasza strona zawiera również komplet najważniejszych informacji w kilku dodatkowych wersjach językowych:

  • angielskiej,
  • hiszpańskiej,
  • niemieckiej,
  • rosyjskiej.
Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *