Mężczyzno, Dzień Matki to nie tylko święto Twojej Mamy.

dzień matki 2019

Mężczyzno, Dzień Matki to nie tylko święto Twojej Mamy.

Za dwa dni Dzień Matki. Święto wszystkich Mam. Pamiętajmy jednak, że dla wielu z nas jest znacznie szersze niż początkowo byśmy przypuszczali.

Twoja Matka

Matka, która nas wychowywała, która dbała o nas i wspierała w trudnych chwilach. Jak byśmy Jej nie oceniali, najczęściej z perspektywy czasu dochodzimy do wniosku, że robiła wszystko, abyśmy wyrośli na porządnych ludzi.

Mamy Jej za co dziękować. Miło, jeśli przypominamy sobie o Niej częściej niż raz w roku.

Ale czy tylko Ona?

Pytanie, czy to jedyna Matka, której jest to święto. Dla wielu z nas jest ktoś równie ważny…

Matka Twoich Dzieci

Tą jakże ważną osobą jest matka naszych dzieci. Podpora naszej Rodziny, z którą widzimy się na co dzień, jednak często patrzymy na Nią jako na matkę. A to błąd, ponieważ jest Ona równie ważna (jeśli nie ważniejsza) z punktu widzenia naszej Rodziny. Rodziny, którą sami założyliśmy.

Często po latach wypominamy dzieciom, że nie darzą wystarczającym szacunkiem swoich mam. Jednak musimy uczciwie odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki przykład im daliśmy. Czy często pokazywaliśmy jak Partnerka jest dla nas i dla Rodziny ważna? Czy staraliśmy się pomóc, odciążyć ją, wesprzeć w trudnej chwili?

Specjalny dzień dla Niej

Dzień Matki jest idealnym momentem, aby pokazać również naszej Partnerce, jak bardzo jest dla nas ważna. Jak bardzo jest ważna dla całej Naszej Rodziny.

Coś wyjątkowego

Skończmy z krótkim „dzieci, złóżcie życzenia mamie z okazji Dnia Matki”. Zorganizujcie coś wspólnie. Zróbcie coś dla Niej. Niech poczuje się wyjątkowa. W końcu to dzięki niej, możemy nazywać się Rodziną…

Do dzieła

Zostały dwa dni. To bardzo dużo czasu, aby w tym roku opracować coś naprawdę wyjątkowego. Trzymamy kciuki 🙂

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *