Szanowni Państwo, w związku z sytuacją zagrożenia, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj, w trosce o wspólne dobro i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu pracy gabinetu. Jednocześnie informujemy, iż pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie i drogą e-mail. Szczegóły

Wesołych Świąt Wielkanocnych

wesołych świąt

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących świąt, pragniemy złożyć Wam wszystkim (czytelnikom, pacjentom, rodzinom) najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych chwil, spędzonych w gronie najbliższych.

Rodzina jest najważniejsza

Pamiętajmy: Rodzina jest najważniejsza. Wiele kwestii wokół nas zmienia się bardzo szybko. Szczególnie w tych coraz bardziej dynamicznych czasach. Rodzina jednak powinna być tym stałym punktem, wokół którego możemy budować resztę i który jest z nami zarówno w trakcie naszych sukcesów, jak i pomagam nam pogodzić się z porażkami.

Rodzina to nie tylko więzy krwi

Pamiętajmy, że Rodzina to nie tylko więzy krwi. To przede wszystkim ludzie nam bliscy, na których zawsze możemy liczyć i którzy mogą liczyć na nas.

Mądrze wykorzystajmy te święta

Jajko symbolizuje życie, zakładanie Rodziny. Wykorzystajmy te święta mądrze i postarajmy się, aby tym razem najważniejsze nie było sprzątanie, gotowanie i przygotowania, ale właśnie ludzie – osoby nam najbliższe.

Wesołych Świąt:)

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *