Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących świąt, pragniemy złożyć Wam wszystkim (czytelnikom, pacjentom, rodzinom) najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych chwil, spędzonych w gronie najbliższych (o ile to oczywiście w obecnej sytuacji możliwe).

Rodzina jest najważniejsza

Pamiętajmy: Rodzina jest najważniejsza. Wiele kwestii wokół nas zmienia się bardzo szybko. Szczególnie w obecnej sytuacji widać, że wiele spraw może zmienić się o 180 stopni w ciągu kilku dni. Rodzina jednak powinna być tym stałym punktem, wokół którego możemy budować resztę i który jest z nami zarówno w trakcie naszych sukcesów, jak i pomaga nam pogodzić się z porażkami.

Rodzina to nie tylko więzy krwi

Pamiętajmy, że Rodzina to nie tylko więzy krwi. To przede wszystkim ludzie nam bliscy, na których zawsze możemy liczyć i którzy mogą liczyć na nas.

Mądrze wykorzystajmy te święta

Jajko symbolizuje życie, zakładanie Rodziny. Wykorzystajmy te święta mądrze i postarajmy się, aby tym razem najważniejsze nie było sprzątanie, gotowanie i przygotowania, ale właśnie ludzie – osoby nam najbliższe.

Nawet, jeśli z powodu epidemii nie możemy spotkać się w tak dużym gronie jak byśmy chcieli pamiętajmy, zwykły telefon również wystarczy i może sprawić komuś wiele radości. Nie zapominajmy o najbliższych nawet jeśli w tym roku wspólnie nie usiądziemy przy świątecznym stole.

Wesołych Świąt:)

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *