Pytania i odpowiedzi dotyczące wazektomii część III

Wazektomia faq

Pytania i odpowiedzi dotyczące wazektomii część III

13-07-2011 /Pytania i odpowiedzi/

Jest to jeden z przykładów korespondencji z Pacjentem przez Internet. Dochodzą do tego rozmowy telefoniczne. Jeżeli pacjent może pozwolić sobie na przyjazd i rozmowę przed zabiegiem to przy filiżance kawy rozmawiamy o wielu innych sprawach, dobrze jest odrobinę zaprzyjaźnić się.

Witam i Dzień Dobry

Chciałbym poddać się zabiegowi wazektomi, (mam 31 lat, żonaty). Mam dwójkę zdrowych dzieci. Jestem osobą zdecydowaną na ten zabieg , przede wszystkim chcę wziąć większą odpowiedzialność na siebie pod kątem antykoncepcji (by moja żona nie była tym cały czas obarczona). W związku z tym mam kilka pytań. Z góry dziękuję za odpowiedź.

1. Ile kosztuje ten zabieg ? Czy płacę przed czy po zabiegu ?

Obecny koszt to 1999PLN niezależnie od liczby wizyt. Honorarium w czasie przyjazdu na zabieg lub wpłata na konto.

2. Jak wygląda kwalifikacja do zabiegu (poza aspektami medycznymi, badaniami, etc). Chodzi mi przede wszystkim, o to czy podczas rozmowy z lekarzem mam być tylko ja, czy też lekarz chciałby na ten temat porozmawiać z moją żoną (ew. wspólna rozmowa).

Przyjemnie jest gdy Partner jest obecny w czasie rozmowy. Ostatecznie pod uwagę bierzemy Pana decyzję…Rozmowa może być razem, ale nie wymagamy obecności Partnera..

3. Czy dokonujecie Państwo wazektomii obecnie tylko tą nową metodą “bez skalpela” czy też “starą” i “nową” metodą ?

Czy jest różnica w cenie ?

Obecnie tylko „no scalpel” i jest tylko jedno honorarium jak wyżej..

4. W jakich terminach wykonujecie Państwo ten zabieg ? Czy jest to zależne tylko i wyłącznie od “zainteresowania” i jest duża elastyczność co do uzgodnienia dnia i godziny?

Każdy dzień od godz. 17.00, oprócz wtorków, plus weekendy… w dowolnej godzinie

5. Ile jest koniecznych wizyt u Państwa przed zabiegiem (mając na uwadze że będę miał zgromadzoną całą dokumentację medyczną z badań).

Wizyty nie są konieczne, ale jeżeli jest potrzeba rozmowy na miejscu, to każdy nasz pacjent jest mile widziany.. Wyniki badań należy zabrać ze sobą…

6. Czy jeżeli będę miał przeprowadzone wszystkie badania (i dokumenty) oraz podpisane wymagane przez Państwa dokumenty (na stronie www), zabiegu można dokonać w ciągu jednej wizyty, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ?

Z wynikami badań można przyjechać prosto na zabieg i po 30 min wracać do domu..

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *