Opinie Pacjentów na temat wazektomii

Opinie Pacjentów na temat wazektomii

29-04-2016 /O wazektomii/ /Oczami pacjenta/

Zastanawiasz się jeszcze, czy wazektomia to najlepszy wybór? Zapoznaj się z opiniami Pacjentów:

Wazektomia po 40

Mam dużą rodzinę. Model 2 + 4. Kiedyś trzeba powiedzieć: dość. Antykoncepcja doraźna to nie dla nas. Chcieliśmy mieć czwórkę dzieci – mamy. Za więcej dziękujemy i stawiamy na pewną antykoncepcję.

Odpowiedzialny Tata

Chyba już mogę nadać sobie ten tytuł. Wazektomia zrobiona trzy miesiące temu. Zadowolony ja, zadowolona żona, zadowolona dwójka naszych dzieci. Mniej stresu, więcej czasu z najbliższymi. Seks kiedy chcemy, a nie kiedy akurat wypada. Dzieciom mogę poświęcić tyle czasu ile chcę. Jestem bardziej odstresowany i uśmiechnięty.

Hormony, plasterki i inne tego typu

Próbowaliśmy wszystkiego. żona na wszystko źle reagowała. Nie ma sensu jej truć, jeśli sam mogę sprawę w ciągu jednego dnia załatwić. Decyzja było prosta. Jestem już po zabiegu i zachęcam wszystkich, którzy mają już swój model rodziny.

Wazektomia tak, tak, tak

Poddałem się wazektomii, aby nie przenosić choroby genetycznej na potencjalne dzieci. Partnerka nie tylko to zaakceptowała, ale wręcz sama mnie do tego nakłaniała. Dziś jesteśmy w trakcie procedury adopcyjnej. Będziemy mieć dzieci, nasze dzieci…

Koniec tabletek

Jestem po zabiegu. Wreszcie koniec tabletek. Mamy trójkę dzieci i żona i tak jest wykończona. Hormony tylko dokładały nam problemów. Teraz zszedł stres i zeszły hormony.

Wolność po wazektomii

Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami w zakresie wazektomi. Ja już mam troje dzieci i nie chcę mieć ich więcej (pomimo tego, że są świetne). Jestem bardzo zadowolony z tego zabiegu. Nie muszę się martwić z moją Żoną o antykoncepcję ( Żoną była w ciągłym stresie ). Po zabiegu mamy wolność..

Stres, ale niepotrzebny

Byłem u dr Siwika w Lublinie dokładnie tydzień temu. Stres jak jasna cholera, ale niepotrzebny. Zabieg trwał 15 minut. Zero bólu, nic, czuć tylko pierwszy strzał ze znieczuleniem (ukąszenie komara). Kolejne 2 dni po prostu czuć że się ma jajka. Nie były potrzebne żadne środki przeciwbólowe. Dzisiaj zapominam już o zabiegu – nic nie czuć. Pozdrawiam

To jedynie mały fragment opinii naszych Pacjentów. Pozwala jednak pokazać, jak wielu osobom wazektomia ułatwiła codzienne funkcjonowanie. Może ułatwić również Tobie…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Marcin 22-11-2016 -Odpowiedz

Ja jestem przed zabiegiem dam znac jak będzie juz popozdrowionka dla zastanawiajacych sie nad zabiegiem

Marcin 23-11-2016 -Odpowiedz

Witam wszystkich zainteresowanych zabiegiem Ja jestem juz prawie 8h po zabiegu czuję swietnie psychiczne jak i fizycznie jesli dalej tak bedzie to moge potwierdzic ze to byla swietna decyzja poddać sie zabiegowi po zabiegu przejechałem 200km samochodem i bylo ok.Atmosfera sympatyczna podczas zabiegu,przed jak i po Polecam i jeszcze raz Dziekuje calej obsadzie Wazektomii sciskam cieplo☺

Alina 30-06-2017 -Odpowiedz

Przydałyby się też opinie ich Żon:)

Jestem po zabiegu, nie ma się czego bać szybko i bezboleśnie pani pomocnik sympatyczna pozdrawiam i dzięki. Teraz życie seksualne zaczyna się na calego.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *