A może czas na alternatywny prezent dla matki Twoich dzieci?

A może czas na alternatywny prezent dla matki Twoich dzieci?

27-05-2022 /O wazektomii/

W dniu wczorajszym obchodziliśmy Dzień Matki. Zapewne duża część naszych Czytelników i Czytelniczek pośpieszyła z kwiatkiem / drobiazgiem / życzeniami do swoich Mam. Zapewne również część naszych Czytelniczek została w ten sposób uhonorowana, jako że same są Mamami. Z perspektywy naszych Pacjentów powinniśmy bowiem wziąć pod uwagę, iż mogą oni mieć więcej niż jedną Mamę do uhonorowania. Matkę, która ich urodziła, ale również potencjalnie Matkę (czasami więcej niż jedną), która urodziła im dzieci. W dzisiejszym artykule zajmiemy się właśnie tym drugim przypadkiem, ponieważ panowie niestety mają tendencję do zapominania o tym fakcie. Oczywiście nie o fakcie ich istnienia, ale odpowiednim ich uhonorowaniu.

 

Dzień Matki 2022

Na wstępie – korzystając z okazji – pragniemy jeszcze raz złożyć najserdeczniej życzenia wszystkim Mamom. Bez Was by nas nie było 😊 Dziękujemy za codzienną cierpliwość jaką macie do nas – Waszych dzieci. Cierpliwość, którą część z nas zaczyna dostrzegać i szanować dopiero, kiedy sama zostaje rodzicami 😊
 

Tradycyjne prezenty

Wróćmy jednak do tematu niniejszego artykułu. Czy nasz Czytelniku, który posiadasz już dzieci przynajmniej złożyłeś w dniu wczorajszym życzenia matce Twoich dzieci? Czy postarałeś się, aby czuła się wyjątkowo? Czy ten dzień był inny niż pozostałe? A może zaskoczyłeś ją czymś zupełnie wyjątkowym? Warto uczciwie odpowiedzieć sobie na te pytania.
 

Dziś jest „dzień po”. Co pozostało z prezentu?

Dzisiaj mamy nowy dzień. Nowe wyzwania, nowe możliwości, nowe problemy do rozwiązania. Co pozostało po wczorajszym dniu? Czy prezent, który wczoraj wręczyłeś dziś ma jakiekolwiek znaczenie? Czy rzeczywiście sprawił radość na dłużej?
 

Prezenty, które mają znaczenie?

Warto pamiętać, że Dzień Matki tak naprawdę powinien trwać cały rok. Miło, że w jednym dniu wszyscy składamy życzenia i dajemy drobne upominki. Nie zapominajmy jednak, że nie zrekompensują one pozostałych 364 dni. Postarajmy się, aby prezenty były czymś więcej. Czymś, co realnie robi różnicę.
 

Czy Rodzina jest już w komplecie?

Jeśli Wasza Rodzina jest już w komplecie, może warto pomyśleć w kierunku odciążenia waszej Partnerki przynajmniej w kwestii antykoncepcji. Nie jest to prezent dla każdego i nie w każdym momencie życia. Jeśli jednak są ku temu przesłanki, warto go przemyśleć 😊

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *