Wazektomia w Radomiu w 2020? Zapraszamy do Warszawy!

Wazektomia w Radomiu w 2020? Zapraszamy do Warszawy!

03-07-2020 /O wazektomii/

W związku ze sporą ilością pytań o wazektomię w Radomiu poniżej prezentujemy szczegółowe informacje w tej kwestii.

Wazektomia w Radomiu – obecnie brak terminów

Niestety na tą chwilę nie posiadamy wolnych terminów na zabieg wazektomii w Radomiu. Być może na przestrzeni roku coś w tej materii się zmieni, jednak na tę chwilę nie ma takich planów. Jesteśmy obecni na stałe w Warszawie (nasz główny środek) oraz rotacyjnie w kilkunastu miastach w całej Polsce. Przykładamy przy tym olbrzymią uwagę, aby nasze pozostałe ośrodki, gdzie wykonujemy zabiegi również spełniały najwyższe kryteria bezpieczeństwa oraz zapewniały Pacjentom odpowiedni komfort.

Zapraszamy do Warszawy

Nic jednak straconego. W ciągu godziny z Radomia możesz dojechać do Warszawy – naszego głównego ośrodka, a zarazem jednego z najnowocześniejszych gabinetów wazektomii w tej części Europy. Serdecznie zapraszamy.

W zasadzie 3 godziny można wyjechać z Radomia, wykonać zabieg i wrócić spokojnie do domu.

Nasz główny ośrodek wazektomii

Warszawa to siedziba Centrum Planowania Rodziny, a także lokalizacja kliniki wazektomii. Ośrodka szczególnego, ponieważ jednego z niewielu w Europie, który zajmuje się wyłącznie wazektomią. Nie jest to zwykła przychodnia, gdzie codziennie przewija się kilkuset Pacjentów z różnymi schorzeniami i tysiącem spraw. To kameralna klinika, gdzie bardzo cenimy prywatność i komfort naszych Pacjentów. Gdzie to Pacjent jest najważniejszy.

Szczególnie w obecnych czasach ma to kluczowe znaczenie.

wazektomia-w-warszawie

Skorzystaj z promocji

Zastanawiasz się ile zapłacisz za nocleg w Warszawie, jeśli chciałbyś dojechać na zabieg spoza stolicy? Otóż mamy dla Ciebie dobrą wiadomość . Nie zapłacisz nic. Pacjentom spoza Warszawy w ramach aktualnej promocji możemy zaproponować jeden bezpłatny nocleg w pobliskich hotelu Best Western Hotel Portos. Szczegóły promocji dostępne są pod adresem: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem.

Cena wazektomie

Koszt zabiegu wynosi 1999PLN.

Jak zapisać się na zabieg

Zapisy: rejestracja@wazektomia.com lub 22 626 33 33

Nie warto czekać na idealny moment

Zastanawiasz się , czy warto zaczekać na wolny termin w Radomiu? Odpowiedź jest prosta: jeśli podjąłeś już decyzję, NIE WARTO CZEKAĆ. Przyjedź i wykonaj zabieg.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *