Światowy Dzień Wazektomii 2017

światowy dzień wazektomii 2017

Światowy Dzień Wazektomii 2017

Światowy Dzień Wazektomii to coroczny, ogólnoświatowe wydarzenie promujące trwałe metody antykoncepcji. Tym razem odbędzie się 17.11.2017 roku. My swoją cegiełkę dołożymy chwilę później – 05.12.2017.

Po raz kolejny bierzemy udział

Jak co roku Centrum Planowania Rodziny weźmie udział w tym doniosłym wydarzeniu. Jesteśmy zaszczyceni będąc częścią większej całości promującej tak bliskie nam wartości.

Jaki motyw przewodni w tym roku?

Promocja i edukacja w celu lepszego zrozumienia i zwiększenia zaangażowania mężczyzn z planowanie rodziny. Pokazania możliwości wyboru dla Nich i ich Rodzin. Rozpoczęcie dyskusji na temat odpowiedzialnego planowania Rodziny.

Jak zakończyły się poprzednie edycje?

Poprzednia edycja zakończyła się pełnym sukcesem. Zainteresowanie było znacznie większe niż początkowo przypuszczano. To cieszy, ponieważ temat wazektomii zaczyna docierać do mainstreamowych mediów. Nawet w Polsce. To pozwala sądzić, że kwestie antykoncepcji wreszcie zaczynają być ważnym tematem dla wszystkich.

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na aktualną edycję w Meksyku.

Poprzednia edycja w Polsce miała dodatkową „atrakcję”. W ramach obchodów w klinice w Warszawie przeprowadziliśmy 10 bezpłatnych zabiegów wazektomii. Poniżej zapraszamy na relację z obchodów poprzedniego Dnia Wazektomii.

Bezpłatne zabiegi w Polsce

W tym roku również dołączamy do akcji wykonywania bezpłatnych zabiegów. Podobnie jak, w poprzednim roku wykonamy ich łącznie 10. Lista osób zakwalifikowanych do bezpłatnego zabiegu jest już niestety zamknięta.

Dodatkowej informacji w wersji polskiej i angielskiej

Będziemy się starali informować na bieżącą w miarę napływu nowych informacji dotyczących zarówno obchodów tego dnia w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy również na specjalną, polską stronę dotyczącą tego dnia: worldvasctomyday.pl oraz na oficjalną, anglojęzyczną wersję: worldvasectomyday.org

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Piotr 28-10-2017 -Odpowiedz

Czy lista osób na bezpłatny zabieg w tym roku 2017 jest już zamknięta?

Sebatian 10-12-2017 -Odpowiedz

Panowie poddałem się zabiegowi 5 dni temu w ramach światowych dni wazektomii zabiegł przebiegł bez większych problemów czuję się bardzo dobrze 2 dni mnie lekko ciaglo w brzuchu. Pan Doktor wraz z panią pielęgniarka pełny profesjonalizm w sali zabiegowej.Doktor człowiek niewiarygodnie pozytywny potrafiący człowieka i rozbawić i uspokoić jestem bardzo zadowolony i z pełną odpowiedzialnością mogę was zapewnić że wazektomii z doktorem Siwikiem to dobry krok pozdrawiam

Mariusz 14-12-2017 -Odpowiedz

Witsm ja również miałem przyjemność uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu. Jakiś lekki dyskomfort był po zabiegu, lecz wiekszy jest u stomatologa. Czuję się dobrze. Pomimo ze zabieg był bezpłatny Pan Doktor z cala swoją drużyną byli troskliwi i profesjonalni w tym co robią. Pozdrawiam i dziękuję.

    Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wszystko jest w porządku :)

Dzień dobry, czy w roku 2018 również będziecie Państwo organizować zapisy na darmowe zabiegi?

    Witamy serdecznie, Jeszcze nie mamy konkretnych informacji w tej sprawie. Jak tylko będzie coś wiadomo, opublikujemy komplet informacji.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *