Światowy Dzień Wazektomii 2016

światowy dzień wazektomii 2016

Światowy Dzień Wazektomii 2016

08-07-2016 /O wazektomii/

Światowy Dzień Wazektomii to coroczny, ogólnoświatowe wydarzenie promujące trwałe metody antykoncepcji. Tym razem odbędzie się 18.11.2016 roku.

Po raz kolejny bierzemy udział

Jak co roku Centrum Planowania Rodziny weźmie udział w tym doniosłym wydarzeniu. Jesteśmy zaszczyceni będąc częścią większej całości promującej tak bliskie nam wartości.

Jaki motyw przewodni w tym roku?

Promocja i edukacja w celu lepszego zrozumienia i zwiększenia zaangażowania mężczyzn z planowanie rodziny.
Wazektomia to świetna i bezpieczna metoda dla mężczyzn, których rodziny są już pełne, a którzy chcą uniknąć stresów i problemów związanych z kolejnymi ciążami. Wydarzeni ma nie tylko promować trwałą antykoncepcję, ale również położyć szczególny nacisk na zwiększenie roli mężczyzny w świadomym planowaniu rodziny.

Jak zakończyły się poprzednie edycje?

Poprzednia edycja zakończyła się pełnym sukcesem. Zainteresowanie było znacznie większe niż początkowo przypuszczano. To cieszy, ponieważ temat wazektomii zaczyna docierać do mainstreamowych mediów. Nawet w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia relacji podsumowującej poprzednie edycje

Poprzednia edycja w Polsce miała dodatkową „atrakcję”. W ramach obchodów w klinice w Warszawie przeprowadziliśmy 10 bezpłatnych zabiegów wazektomii. Poniżej zapraszamy na relację z obchodów poprzedniego Dnia Wazektomii.

Kolejne informacje w drodze

Będziemy się starali informować na bieżącą w miarę napływu nowych informacji dotyczących zarówno obchodów tego dnia w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy również na specjalną, polską stronę dotyczącą tego dnia: worldvasctomyday.pl oraz na oficjalną, anglojęzyczną wersję: worldvasectomyday.org

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Karol 02-09-2016 -Odpowiedz

Planujecie powtórzyć darmowe zabiegi?

Chciałbym zapisać się na darmowy zabieg. Czy jest to możliwe? Pzdr

    Dziękujemy za zainteresowanie. W najbliższym czasie opublikujemy szersze informacje dotyczące Światowego Dnia Wazektomii 2016 edycja Polska. Proponuję śledzić bloga.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *