Nowa promocja: wazektomia w Warszawie już za 1599PLN

wazektomia-w-warszawie

Nowa promocja: wazektomia w Warszawie już za 1599PLN

30-11-2018 /Bez kategorii/

Oferta 10 bezpłatnych zabiegów wazektomii w grudniu w zasadzie zakończyła się w dniu rozpoczęcia. Chętnych było zdecydowanie więcej niż miejsc. Z tego powodu Centrum Planowania Rodziny postanowiło uruchomić dodatkową promocję na grudzień 2018 i styczeń luty 2019 do końca maja 2019 dla zabiegów w Warszawie. Poniżej przedstawiamy jej warunki.

Promocja dotyczy wazektomii w Warszawie

To chyba najistotniejsza kwestia. Niższe ceny lub dodatkowy pakiet usług dotyczą zabiegów przeprowadzanych w głównym gabinecie Centrum Planowania Rodziny na warszawskim Wilanowie.

Wariant I

W wariancie pierwszym otrzymujemy zabieg wazektomii w najniższej możliwej cenie – 1599PLN. Zakres zabiegu pozostaje bez zmian, jednak możemy liczyć na obniżoną o 400PLN cenę.

Wariant II

Wariant drugi oferty zachowuje dotychczasową cenę, jednak zostaje wzbogacony o dodatkowe bonusy w postaci jednego bezpłatnego noclegu oraz dwóch domowych testów nasienia (zbadajnasienie.pl).

Szczegółowe warunki promocji

  • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów wazektomii przeprowadzanych w Warszawie w Centrum Planowania Rodziny. Pozostałe miasta, w których operujemy w najbliższym czasie (Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie) są objęte standardową ceną (patrz Cennik Wazektomii).
  • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów przeprowadzanych w okresie od 01-12-2018 do 31-01-2019 28-05-2019
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami

Zapis na promocyjne zabiegi

Zapisy na promocyjne zabiegi w Warszawie możliwe są wyłącznie poprzez infolinię (22 626 33 33) lub elektronicznie (rejestracja@wazektomia.com).

Aktualizacja

Z uwagi na ogromne zainteresowanie, promocja została przedłużona o jeden miesiąc.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *