Nowy Rok Rokiem Rodziny

nowy-rok-rokiem-rodziny

Nowy Rok Rokiem Rodziny

29-12-2017 /Bez kategorii/

Powoli kończy się już rok 2017. Rok bardzo ciekawy, pełen wyzwać i zmian. Oby nadchodzący 2018 był jeszcze lepszy. Zarówno dla nas, jak i dla Rodzin, które tworzymy.

Nowy Rok nowe rozdanie

Kolejny rok to znakomita okazja do zmian. Przedefiniowania priorytetów i wytyczenia nowych celów.

To również świetna okazja do nowego rozdania w relacjach międzyludzkich. Szczególnie rodzinnych. Być może warto przeanalizować poprzedni rok i wyciągnąć z niego wnioski. Co jeszcze można poprawić? Co można naprawić? Jak to osiągnąć?

Nowy Rok nowe cele

Każdego roku praktycznie każdy określa sobie mniej lub bardziej szczegółowe cele. Zadbajmy o to, aby nie były to jedynie cele stricte biznesowe. Pomyślmy również o sferze prywatnej, o osobach z naszego najbliższego otoczenia.

Określmy cele i trzymajmy się ich.

Rodzina naprawdę jest najważniejsza

Kwestia Rodziny powinna mieć tutaj priorytet. Nie znam osoby, która po wielu latach nie przyzna, że wszystkie inne sprawy mogą być ważne, jednak Rodzina jest najważniejsza. W jakiej by nie była formie.

Jest takie powiedzenie: na łożu śmierci nikt nie żałuje, że spędzał zbyt mało czasu w biurze.

Warto również mieć świadomość, że szczęśliwa Rodzina to nie tylko uśmiech kiedy mąż patrzy. To prawdziwa radość i szczęście z każdej spędzonej chwili. To również wielka odpowiedzialność. Odpowiedzialność, która również (a może w szczególności) ciąży na mężczyźnie. To Głowa Rodzina powinna jak najlepiej zadbać o wszystkie sfery życia otoczenia. Nie tylko mówić, ale robić.

Antykoncepcja to nie tylko kwestia seksu

Jedną z takich kwestii jest z pewnością antykoncepcja i stopień obciążenia jej skutkami obojga Partnerów. Warto przemyśleć tę kwestię. Szczególnie w sytuacji, kiedy Rodzina jest już w komplecie i w zasadzie planujemy już antykoncepcje na wszystkie pozostałe nasze lata.

Niech ten rok będzie jeszcze lepszy

Oby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni. Pamiętajmy jednak, że to nasze działania mają na to największy wpływ…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *