Wazektomia antykoncepcją dla kobiet?

Wazektomia antykoncepcją dla kobiet?

05-03-2021 /Antykoncepcja/ /O wazektomii/

W najbliższy poniedziałek obchodzimy święto naszych wspaniałych Pań. Święto, które powinno być obchodzone przez cały rok. Jednak z jakiegoś powodu przypominamy sobie o nim jedynie raz w roku. Jest to jednak dobra okazja, aby zastanowić się w jaki sposób my – mężczyźni możemy nasze życzenia przekuć w czyny. W jaki sposób możemy odciążyć Rodzinę i przyczynić się do lepszej jakości życia naszych Pań. W związku z tym, w niniejszym artykule postaramy się pokazać, jak wazektomia Partnera może korzystnie wpłynąć na życie jego Partnerki.

 

Istotne kwestie na początek

Zdajemy sobie sprawę, iż wazektomia przeprowadzana u mężczyzn nie jest w 100% formą antykoncepcji dla kobiet. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, iż „do tanga trzeba dwojga”, kwestie seksu w związku powinny być wspólną sprawą. Niezależnie, która strona aktualnie odpowiada za antykoncepcję.
 

Antykoncepcja z punktu widzenia Rodziny

Jeśli antykoncepcję rozpatrujemy z punktu widzenia całej Rodziny, wazektomia mężczyzny rozwiązuje problem w całości. Nie musimy się martwić skutecznością doraźnych metod, wpływem antykoncepcji hormonalnej na zdrowie Partnerki, czy kwestiami czyja jest teraz kolej wzięcia odpowiedzialności. Jeśli jako Rodzina podejmujemy decyzję, iż przyszedł czas na trwałą antykoncepcję, wazektomia jest z pewnością przynajmniej warta rozważenia.
 

Wazektomia Partnera to zdrowsza Partnerka

Niewątpliwie szczególnie popularną metodą antykoncepcji są hormony (w różnej postaci). Ingerencja w gospodarkę hormonalną organizmu niesie za sobą ryzyko problemów zdrowotnych. Ciężar tego typu antykoncepcji leży po stronie Kobiet. Zarówno samo pilnowanie przyjmowania kolejnych dawek, jak i ewentualne skutki uboczne. Konsekwencje źle dobranej lub nieskutecznej antykoncepcji również w większości ponosi Kobieta. Wazektomia u Partnera w całości rozwiązuje ten problem.

Warto pod uwagę wziąć jeszcze jedną kwestię mającą ogromny wpływ na zdrowie – stres. Stres przed niechcianą ciążą jest również niebezpieczny, jak każdy inny. Również dewastująco wpływa na organizm każdego człowieka.
 

Zacznijmy doceniać nasze Panie

Drodzy Panowie, bez względu na wszystko przyszedł czas, abyśmy bardziej doceniali nasze Panie. I to nie tylko w ich święto, ale każdego dnia. Szczególnie, jeśli założyliśmy już Rodzinę. Nasze Panie dały nam od siebie coś najwspanialszego – nasze Dzieci. Naprawdę nie powinniśmy wymagać od nich niczego więcej. A mimo to każdego dnia są dla nas i naszej Rodziny, znoszą nasze humory, pomysły, dbają o całą Rodzinę. Warto abyśmy przynajmniej robili tyle samo.
 

Korzystając z okazji

Drogie Panie, pragniemy Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta. Dziękujemy, że jesteście i że jakoś jesteście w stanie z nami wytrzymać 😊

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *