Pewna antykoncepcja (również) na wakacje

antykoncepcja na wakacje

Pewna antykoncepcja (również) na wakacje

Koniec roku szkolnego już za nami. Rozpoczęły się oficjalnie wakacje. Dla jednych jest to okres relaksu i spokoju. Dla niektórych może to być jednak moment wielkiego stresu i dużych zmian życiowych. Warto przemyśleć to wcześniej i wprowadzić środki zaradcze.

Wakacje tuż tuż

A przynajmniej wyjazdy wakacyjne. Z dziećmi, sami, z rodziną, znajomymi. Wakacje to moment na chwilę odpoczynku i oderwania od codziennych obowiązków.

Wakacje, a sex

Ciepło, odprężenie, więcej wolnego czasu. Te czynniki z pewnością wpływają na zwiększenie libido. Szczególnie jeśli naszych pociech akurat nie ma w domu, wyjechały obozy / kolonie lub to my właśnie jesteśmy na wspólnym wypadzie.

Wakacje sprzyjają jednak niestandardowym sytuacjom, do których nie jesteśmy przygotowani, ponieważ na co dzień w naszym poukładanym i zorganizowanym życiu po prostu nie występują. Wypad na grilla ze znajomymi, namioty, dłuższa impreza poza domem. Jeśli korzystamy z doraźnej antykoncepcji, możemy mieć problem. Nie zawsze mamy ją pod ręką. Co dalej? Często niestety dokonujemy złych wyborów.

Pewna antykoncepcja

Warto zadbać wcześniej o to, aby nasza antykoncepcja była skuteczna i dostępna w każdych warunkach. Nie ma sensu ryzykować. Tym bardziej, ze skutki mogą być opłakane.

Może to już czas

Jeśli macie już Rodzinę w komplecie, może to już czas na wazektomię? Antykoncepcję, która dostępna jest zawsze (nie wymaga żadnych dodatkowych działań) i co najważniejsze jest skuteczna (czego nie można powiedzieć o wielu doraźnych metodach).

Dlaczego to dobry moment na wazektomię?

Wakacje to również dobry moment na wazektomię z uwagi na wolny czas i pogodę.

Przy wysokich temperaturach nie ma konieczności noszenia wielu ubrań, często uciskających i podrażniających nawet w normalnych warunkach. Jest to istotne szczególnie w ciągu kilku dni po zabiegu, kiedy czujemy się nieco ograniczeni (głównie za sprawą naszej psychiki i chęci „uważania na te miejsca”).

Drugim i prawdopodobnie najważniejszym aspektem jest czas wolny. Możemy wykonać zabieg i na spokojnie odpocząć na urlopie. Bez codziennego wiru pracy. Nawet jeśli urlopu już / jeszcze nie mamy, prace (szczególnie te biurowe) w wakacje są jakby mniej obciążające…

Dostępne terminy

Dla chcących zdążyć jeszcze przed końcem czerwca, pozostał najbliższy weekend: 29-30.06. W tych dniach jak najbardziej wykonujemy zabiegi.

Dla chcących wykonać zabiegi w lipcu lub sierpniu, terminów jak na razie jest dosyć sporo. Szczegóły dostępne są tutaj: https://www.wazektomia.com/wazektomia-w-warszawie

Promocja

Przypominamy również o trwającej promocji na zabiegi w Warszawie. Koszt wazektomii można obniżyć o 300PLN. Szczegóły dostępne są tutaj: https://www.wazektomia.com/promocja-warszawa

Trzeba jedynie chcieć

Jedyne czego potrzebujesz to chęć i męska decyzja: działamy 🙂

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 4,80 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *