Promocja 1599PLN za wazektomie w Warszawie przedłużona! [AKTUALIZACJA]

wazektomia marzec 2019

Promocja 1599PLN za wazektomie w Warszawie przedłużona! [AKTUALIZACJA]

Chętnych do skorzystania z obniżonej ceny na zabiegi wazektomii w Warszawie było naprawdę wielu. Na prośbę Pacjentów, zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję jeszcze o jeden miesiąc. Zachęcamy jednak do szybkiej rejestracji, ponieważ wolne miejsca szybko się zapełniają.

Dodatkowy miesiąc promocji

Promocyjna (1599PLN) cena dla zabiegów wazektomii w Warszawie (lub dodatkowy pakiet usług) została przedłużona do końca marca maja , czyli 31.03.2019r. 31.05.2019r. Mamy nadzieję, że w ten osób choć nieco odciążymy budżety Pacjentów po wydatkach świątecznych.

Promocja dotyczy wazektomii w Warszawie

Niższe ceny lub dodatkowy pakiet usług dotyczą zabiegów przeprowadzanych w głównym gabinecie Centrum Planowania Rodziny na warszawskim Wilanowie.

Wariant I

W wariancie pierwszym otrzymujemy zabieg wazektomii w najniższej możliwej cenie – 1599PLN. Zakres zabiegu pozostaje bez zmian, jednak możemy liczyć na obniżoną o 400PLN cenę.

Wariant II

Wariant drugi oferty zachowuje dotychczasową cenę, jednak zostaje wzbogacony o dodatkowe bonusy w postaci jednego bezpłatnego noclegu oraz dwóch domowych testów nasienia (zbadajnasienie.pl).

Szczegółowe warunki promocji

  • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów wazektomii przeprowadzanych w Warszawie w Centrum Planowania Rodziny. Pozostałe miasta, w których operujemy w najbliższym czasie (Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie) są objęte standardową ceną (patrz Cennik Wazektomii).
  • Oferta dotyczy wyłącznie zabiegów przeprowadzanych w okresie od 01-12-2018 do 31-03-2019 31-05-2019
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami

Zapis na promocyjne zabiegi

Zapisy na promocyjne zabiegi w Warszawie możliwe są wyłącznie poprzez infolinię (22 626 33 33) lub elektronicznie (rejestracja@wazektomia.com).

Zdążysz jeszcze przed walentynkami

Jeśli chcesz sprawić niezapomniany prezent walentynkowy swojej Partnerce, jeszcze masz czas. Z pewnością wazektomia może być idealnym dowodem miłości i jasnym znakiem, że troszczysz się o zdrowie swojej Drugiej Połówki.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (8 głosów, średnia: 3,88 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *