Wazektomia to najlepszy prezent pod choinkę

wazektomia na prezent

Wazektomia to najlepszy prezent pod choinkę

23-12-2016 /O wazektomii/

Może to zabrzmieć dość kontrowersyjnie, jednak jeśli dłużej się nad tym zastanowimy, dojdziemy do wniosku, że rzeczywiście tak może być. Wazektomia bowiem nie jest zwykłym mikro-zabiegiem, to często dowód miłości, oddania i partnerstwa w Rodzinie.

Najlepszy prezent dla Niego

Wazektomia to idealny prezent dla mężczyzny. Zarówno w kwestii mentalnej, jak i czysto fizycznej. Badania pokazują, że seks po wazektomii jest po prostu lepszy. I nie chodzi tu o część wyłącznie fizyczną. Stres przed niechcianą ciążą to w wielu przypadkach bardzo duży problem hamujący doznania.

Wazektomia pozwala również pokazać mężczyźnie, jak ważna w Jego życiu jest Partnerka oraz Rodzina. Pozwala wziąć w pełni odpowiedzialność za antykoncepcję w Związku.

Najlepszy prezent również dla Niej

Wazektomia to również najlepszy prezent dla Kobiety. Dlaczego? Najważniejszym powodem jest zdrowie. Kobiety nie muszą już stosować antykoncepcji hormonalnej, która może wyniszczyć Ich organizmy i w sposób nieodwracalny wpłynąć na gospodarkę hormonalną organizmu.
Brak stresu związanego z możliwością zajścia w ciążę to kolejny bardzo istotny argument.

Najlepszy prezent dla Was

Badania jasno pokazują, że wazektomia pozytywnie wpływa na relacje w Związku. Partnerzy podejmujący wspólnie decyzję o zabiegu nie tylko lepiej się poznają, ale również mają okazje porozmawiać o sprawach na co dzień nie poruszanych. Podejmując decyzje wspólnie, podejmują ja dla dobra całej Rodziny.

Mikołaj jeszcze zdąży

Wigilia tuz tuż, jednak Mikołaj ma szanse jeszcze zdążyć w tym Roku. Wystarczy zapisać się na zabieg – podjąć decyzję. I w Nowy Rok wkroczyć mocnym uderzeniem.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Korzystając z okazji, pragniemy wszystkim naszym Czytelnikom, Pacjentom i Sympatykom złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie Najbliższych, a także pomyślności w Nowym 2017 Roku.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *