Światowy Dzień Wazektomii 2017 – pełna relacja i video

swiatowy-dzien-wazektomii

Światowy Dzień Wazektomii 2017 – pełna relacja i video

05.12.2017 w Centrum Planowania Rodziny wzięliśmy udział w Światowym Dniu Wazektomii. Główna impreza globalna odbyła się chwilkę wcześniej. My postanowiliśmy ten Dzień uczcić w naszym głównym gabinecie w Warszawie właśnie na początku grudnia. Zapraszamy na pełną relację z tego wydarzenia.

Światowy Dzień Wazektomii w Warszawie

Ideą tego dnia jest zwiększenie świadomości oraz edukacja w zakresie odpowiedzialnej, nowoczesnej antykoncepcji. Antykoncepcji wykonywanej u mężczyzn, jednak antykoncepcji dla całej Rodziny.

Dodatkowym atutem, cieszącym się szczególnie dużym zainteresowaniem, są bezpłatne zabiegi wazektomii wykonywane właśnie tego Dnia. To zarówno świetna okazja dla tych Pacjentów, którzy w innym wypadku musieliby odłożyć ze względów finansowych plany dotyczące antykoncepcji na przyszłość. Z drugiej strony to okazja dla nas, aby podziękować Pacjentom za zaufanie, jakim nas obdarzyli przez te wszystkie lata. To również okazja do dołożenia cegiełki w kierunku rozwoju odpowiedzialnych metod antykoncepcji i planowania rodziny w Polsce.

Kto odwiedził nas w tym roku?

W tym roku odwiedzili nas Pacjenci z całej Polski – m.in. Warszawa, Konin, Bytom, Wrocław, czy Lublin. W bardzo różnym wieku – od 29 do 44 latach. Fantastyczni Panowie parający się przeróżnymi zawodami. Mieliśmy zarówno osoby, które prowadzą własne firmy, techników, kierowców, a nawet bibliotekarza. To pokazuje, że temat wazektomii dociera do wielu osób, w różnym wieku i o różnych profilach działalności. Nie jest to kwestia, którą interesują się tylko wąskie kręgi mężczyzn.
Nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy. Temat odpowiedzialnego planowania Rodziny, to temat każdego z nas.

Jakie nastroje przed i po zabiegu?

Nastroje były bardzo dobre. Widać, że Panowie przyjechali przygotowani. Doskonale znali procedurę oraz wymagania jakie muszą spełnić. Atmosfera była na tyle dobra, że część Panów było zdziwionych, że „to już po” zabiegu. Kilka minut luźnej rozmowy na stole i okazuje się, że wazektomia została już wykonana:)

Videorelacja

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z tego bardzo udanego Dnia. Być może za rok spotkamy się właśnie z Tobą:)

Światowy Dzień Wazektomii 2018?

Czas pokaże. Jeśli będziemy mogli pomóc, chętnie weźmiemy udział w kolejnej edycji.

Poniżej zamieszczamy również kilka zdjęć z tego wydarzenia:)

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Mass 23-01-2018 -Odpowiedz

A ja po prostu przyjechałem w styczniu:) Ale potwierdzam, zarówno zabieg, jak klinika na piątkę z plusem :)

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *