WVD 2016 w Polsce – pierwsza relacja

wvd2016

WVD 2016 w Polsce – pierwsza relacja

25-11-2016 /O wazektomii/ /Oczami pacjenta/

Obchody Światowego Dnia Wazektomii w Polsce już za nami. Działo się. Zapraszamy do przeczytania pierwszej relacji „na gorąco” z tego jakże ważnego wydarzenia.

Bezpłatne zabiegi wazektomii

W ramach obchodów Światowego Dnia Wazektomii, już drugi rok z rzędu, Centrum Planowania Rodziny zorganizowało dzień bezpłatnych zabiegów wazektomii.

O przyjęciu decydowała kolejność zgłoszeń. Wolne miejsca rozeszły się w ciągu kilku godzin.

Kiedy

Edycję Polską zorganizowaliśmy 23.11.2016r, czyli dwa dni temu. Edycja światowa odbyła się chwilę wcześniej – 18.11.2016r. i podobnie jak nasza, zakończyła się olbrzymim sukcesem.

Gdzie

Jak co roku obchody Światowego Dnia Wazektomii obchodziliśmy w naszej klinice w Warszawie. To jeden z najnowocześniejszych gabinetów wazektomii w Europie – idealne miejsce na zorganizowanie takiego przedsięwzięcia.

Ile osób było zaproszonych?

W ramach wcześniejszych zapisów, na zabiegi zaprosiliśmy 10 Pacjentów. Część z nich przybyła oczywiście ze swoimi Partnerkami.

Pierwsze wrażenia

Podobnie jak w poprzednim roku, wydarzenie okazało się olbrzymim sukcesem. Przemiłe rozmowy z Pacjentami, przyjemna atmosfera i poczucie, że robimy coś dla innych. Niezapomniane wrażenia.

Szczegółowa relacja

Już wkrótce ukaże się szczegółowa relacja z tego wydarzenia. Na miejscu była również ekipa filmowa, także o całym wydarzeniu będzie można nie tylko przeczytać, ale i zobaczyć je na własne oczy.

Jak wyglądało to w 2015 roku?

Już teraz zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji Światowego Dnia Wazektomii.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *