Totalna wazektomia – nowa książka dr. Siwika

Totalna wazektomia – nowa książka dr. Siwika

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż właśnie ukazała się najnowsza książka dr Eugeniusza Siwika zatytułowana „Totalna Wazektomia”. Jest to pierwsza polska monografia poświęcona w całości męskiej antykoncepcji – wazektomii. Składa się na nią 18 lat doświadczeń z wykonywania zabiegu wazektomii oraz dane z wielu publikacji naukowych.

 

Dla kogo powstała książka?

Przede wszystkim jest to książka dla samych Pacjentów i ich Rodzin. Nie jest to książka stricte medyczna z tysiącami skomplikowanych nazw i procedur. Jest to książka napisana dla Kowalskiego, który bierze teraz lub w przyszłości pod uwagę zadbanie o Rodzinę, wzięcie odpowiedzialności i wykonanie tego typu zabiegu.

Jest to unikalna w skali kraju publikacja, z którą z pewnością warto się zapoznać.
 

Co zawiera książka?

Książka w zasadzie zawiera komplet odpowiedzi na wszelkie pytania związane z przygotowaniem, przebiegiem i rekonwalescencją po zabiegu. W założeniu czytelnik po jej zakończeniu powinien nie tylko mieć obszerną wiedzę na temat samej procedury i wymagań, ale również materiał do przemyśleń odnośnie odpowiedzialnego planowania Rodziny i swojej strategii w tym zakresie na przyszłość.
 

Gdzie znajdę książkę?

Książka w wersji elektronicznej została nieodpłatnie umieszczona na naszej stronie internetowej w sekcji literatura. Bezpośredni odnośnik można znaleźć tutaj: https://www.wazektomia.com/pdf/literatura/wazektomia-ebook-2021.pdf
 

Zapraszam do czytania i zadawania pytań

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z książką i zadawania pytań. Pomimo, iż w publikacji dołożono wszelkich starań, aby jak najlepiej wyczerpać temat związany z wazektomią, Pacjenci czasem mają pytania, na które odpowiedzi mogliśmy jeszcze nie udzielić. Postaramy się to zrobić na łamach bloga 😊

Zapraszamy do lektury.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *