Nowa strona wazektomia.com

Nowa strona wazektomia.com

09-09-2022 /Literatura/ /O wazektomii/

Jest nam miło poinformować, iż prace nad naszą nową stroną internetową dobiegły końca. Zapraszamy do lektury artykułu oraz oczywiście do samego serwisu 😊

 

Co się zmieniło?

Przede wszystkim zaktualizowaliśmy wygląd serwisu. Szczególnie pod kątem wymogów użytkowników mobilnych. Mamy to szczęście, iż zarówno Pacjenci jak i inne osoby zainteresowane zabiegiem wazektomii znajdują czas, aby przekazać nam swoje uwagi. Również względem serwisu internetowego. W nowej wersji strony uwzględniliśmy wiele z nich. Nieco inaczej rozmieściliśmy również treści tak, aby jeszcze bardzie ułatwić ich przeglądanie.
 

Kompendium informacji zachowane

Serwis wazektomia.com to ponad pół tysiąca podstron dotyczących wazektomii, ogólnie tematu antykoncepcji oraz odpowiedzialnego planowania Rodziny. Jest największym tego typu źródłem informacji w Polsce. Zależało nam, aby komplet informacji, które zbieraliśmy w serwisie przez te ostatnie 19 lat pozostał. Wszystkie działy FAQ, książki (te najnowsze, ale również te archiwalne) zostały zachowane i dostosowane do nowej wersji serwisu.
 

Najważniejsze podstrony

Najważniejsze działy zostały uzupełnione o dodatkowe informacje, o które prosili sami Pacjenci. Szczególnie istotne podstrony:

 

Dodatkowe treści

Oczywiście nie zamierzamy na tym poprzestawać. Będziemy stale rozwijać serwis o wszelkie przydatne naszym zdaniem informacje z zakresu wazektomii. Od początku staraliśmy się stworzyć serwis, który będzie zdecydowanie wykraczał poza ramy strony internetowej kliniki w tradycyjnym jej rozumieniu. Zależało nam na utworzeniu miejsca, w którym zainteresowani będą mogli znaleźć jak najwięcej informacji na temat wazektomii i tematów pokrewnych tak, aby każdy miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy z tego zakresu. Niezależnie od tego, czy zdecyduje się na zabieg wazektomii, czy go rozważa, czy jednak po rozważeniu wszystkich za i przeciw, nie zdecyduje się na niego. Kluczowa jest możliwość dokonania świadomego wyboru. Świadomego, czyli bazującego na danych.
 

Inne „nasze miejsca”

Oczywiście stale zapraszamy do innych naszych miejsc w Internecie:

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *