Wazektomia w Białymstoku?

wazektomia w Białymstoku

Wazektomia w Białymstoku?

24-04-2020 /O wazektomii/

Jesteśmy dumni, że odwiedzają nas Pacjenci z całej Polski (a nawet z zagranicy). Mamy sporo zapytań odnośnie nowych terminów na zabiegi w Białymstoku. Poniżej spróbujemy, naświetlić całą sytuację.

Wazektomia w Białymstoku – terminy w lipcu

[AKTUALIZACJA]W związku z dużą ilością pytań, uruchomiliśmy dwa dodatkowe terminy na wazektomię w Białymstoku: 18.07.2020, 19.07.2020.
Zapisy telefoniczne: 22 626 33 33
Zapisy mailowe: bialystok@wazektomia.com
Lokalizacja: dostępna pod tym odnośnikiem

Lipiec to zbyt późno – zapraszamy do Warszawy

Większość Pacjentów z okolic Białegostoku finalnie zapisuję się na wazektomię do naszego głównego ośrodka w Warszawie.

Główny gabinet wazektomii

Warszawa to siedziba Centrum Planowania Rodziny, a także lokalizacja kliniki wazektomii. Ośrodka szczególnego, ponieważ jednego z niewielu w Europie, który zajmuje się wyłącznie wazektomią. Nie jest to zwykła przychodnia, gdzie codziennie przewija się kilkuset Pacjentów z różnymi schorzeniami i tysiącem spraw. To kameralna klinika, gdzie bardzo cenimy prywatność i komfort naszych Pacjentów. Gdzie to Pacjent jest najważniejszy.

W tym specjalnym czasie, kiedy zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa jest kluczowe, w Warszawie mamy największe możliwości zarówno kontroli ilości i przepływu Pacjentów, zabezpieczenia każdej wizyty oraz każdorazowo pełnej dezynfekcji.

Sprawdź aktualne promocje

Zastanawiasz się ile zapłacisz za nocleg w Warszawie, jeśli chciałbyś dojechać na zabieg spoza stolicy? Otóż mamy dla Ciebie dobrą wiadomość . Nie zapłacisz nic. Pacjentom spoza Warszawy w ramach aktualnej promocji możemy zaproponować jeden bezpłatny nocleg w pobliskich hotelu Best Western Hotel Portos. Szczegóły promocji dostępne są pod adresem: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem.

Z Białegostoku i okolic do Warszawy nie jest daleko

Kiedy 16 lat temu wykonywaliśmy pierwsze zabiegi wazektomii, stan dróg w Polsce pozostawiał sporo do życzenia. Podróż 200-kilometrowa potrafiła zająć 6 i więcej godzin. W obecnych czasach dojazd zajmuje trochę powyżej 2h. Co oznacza, że na dobrą sprawę moim wyjechać po śniadaniu, a na wczesną kolację być już w domu po zabiegu.

Nie warto czekać, trzeba działać

Lubimy odkładać niepotrzebnie decyzje w nieskończoność. Jak w większości przypadków – również w tym – nie warto. Znacznie lepiej podjąć męską decyzję i wykonać zabieg – dla zdrowia Partnerki, dobra Rodziny, dla samego siebie… Szczególnie, że aktualna sytuacja chyba wszystkich skłania do pewnej refleksji i myślenia o priorytetach i sprawach, które naprawdę powinny się liczyć w życiu.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *