18 lat wazektomii w Polsce – jesteśmy pełnoletni

18 lat wazektomii w Polsce – jesteśmy pełnoletni

30-07-2021 /O wazektomii/

31.07.2021 minie 18 lat od czasu wykonania pierwszej wazektomii przez dr Eugeniusza Siwika. Tak, jesteśmy już pełnoletni 😊

 

Przede wszystkim dziękujemy

Przede wszystkim jako zespół Centrum Planowania Rodziny Wazektomia.com chcielibyśmy podziękować za zaufanie naszym Pacjentom, ich Żonom / Partnerkom oraz wszystkim osobom, które na przestrzeni lat nas wspierały i mimo dużych oporów w świadomości społeczeństwa dawały nam siłę do dalszych działań.

Dziękujemy 😊
 

Jest coraz lepiej

Zabieg wazektomii już nikogo nie dziwi. Dla wielu osób to znakomita alternatywa dla antykoncepcji hormonalnej, czy prezerwatyw. Szczególnie, jeśli mają już Rodzinę w komplecie.

Jeszcze kilkanaście lat temu, na 10 przypadkowo zapytanych na ulicy osób prawdopodobnie 10 nie wiedziałoby czym jest wazektomia. Obecnie słowo to jest już powszechnie znane. To bardzo istotne, ponieważ wiedza na temat antykoncepcji jest potrzebna. Warto świadomie dokonywać wyborów dysponując kompletem danych.
 

Jednak jeszcze wiele przed nami

Nie zatrzymujemy się jednak i przemy dalej do przodu. W kwestii antykoncepcji i odpowiedzialnego planowania Rodziny jest jeszcze wiele do zrobienia. Chcielibyśmy dołożyć jeszcze przynajmniej kilka cegiełek do tego tematu.
 

Plany na przyszłość

W najbliższych miesiącach pojawi się przynajmniej kilka bardzo istotnych informacji, jednak na razie nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaufanie 😊

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *