Wazektomia w Olsztynie? W 2020r. zapraszamy do Warszawy

wazektomia w olsztynie

Wazektomia w Olsztynie? W 2020r. zapraszamy do Warszawy

Jesteśmy dumni, że odwiedzają nas Pacjenci z całej Polski (a nawet z zagranicy). Mamy sporo zapytań z Warmii i Mazur odnośnie możliwości operowania w Olsztynie. Poniżej spróbujemy, naświetlić całą sytuację.

Wazektomia w Olsztynie – brak terminów

Z uwagi na napięty kalendarz, na tę chwilę nie przewidujemy uruchomienia dodatkowych terminów w Olsztynie.

Zapraszamy do Warszawy

Większość Pacjentów z Warmii i Mazur finalnie zapisuję się na wazektomię do naszego głównego ośrodka w Warszawie.

Główny gabinet wazektomii

Warszawa to siedziba Centrum Planowania Rodziny, a także lokalizacja kliniki wazektomii. Ośrodka szczególnego, ponieważ jednego z niewielu w Europie, który zajmuje się wyłącznie wazektomią. Nie jest to zwykła przychodnia, gdzie codziennie przewija się kilkuset Pacjentów z różnymi schorzeniami i tysiącem spraw. To kameralna klinika, gdzie bardzo cenimy prywatność i komfort naszych Pacjentów. Gdzie to Pacjent jest najważniejszy.

Sprawdź aktualne promocje

Zastanawiasz się ile zapłacisz za nocleg w Warszawie, jeśli chciałbyś dojechać na zabieg spoza stolicy? Otóż mamy dla Ciebie dobrą wiadomość . Nie zapłacisz nic. Pacjentom spoza Warszawy w ramach aktualnej promocji możemy zaproponować jeden bezpłatny nocleg w pobliskich hotelu Best Western Hotel Portos. Szczegóły promocji dostępne są pod adresem: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem.

Z Olsztyna i okolic do Warszawy nie jest daleko

Kiedy 16 lat temu wykonywaliśmy pierwsze zabiegi wazektomii, stan dróg w Polsce pozostawiał sporo do życzenia. Podróż 200-kilometrowa potrafiła zająć 6 i więcej godzin. W obecnych czasach dojazd zajmuje poniżej 3h. Co oznacza, że na dobrą sprawę moim wyjechać po śniadaniu, a na wczesną kolację być już w domu po zabiegu.

Nie warto czekać, trzeba działać

Lubimy odkładać niepotrzebnie decyzje w nieskończoność. Jak w większości przypadków – również w tym – nie warto. Znacznie lepiej podjąć męską decyzję i wykonać zabieg – dla zdrowia Partnerki, dobra Rodziny, dla samego siebie…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *