Wazektomia we Wrocławiu? W 2019r. zapraszamy do Warszawy.

wazektomia we wrocławiu

Wazektomia we Wrocławiu? W 2019r. zapraszamy do Warszawy.

Odpowiadając na pytania zainteresowanych wazektomią z Wrocławia i okolic o możliwość uruchomienia dodatkowych terminów w najbliższym czasie, uprzejmie informujemy, że na tą chwilę mamy komplet.

Zapraszamy do Warszawy. Wbrew pozorom to znacznie łatwiejsza do realizacji operacja (i szybsza, jeśli chodzi o końcowy rezultat), niż się nam z początku wydaje.

Wazektomia we Wrocławiu

Na tą chwilę niestety nie posiadamy już wolnych terminów na wazektomię we Wrocławiu. Przynajmniej na tę chwilę.

Zapraszamy do Warszawy

Zapraszamy do naszego głównego ośrodka w Warszawie. Tutaj terminów mamy jeszcze sporo. Dodatkowo, mamy również dostępne terminy weekendowe. Dzięki temu można odwiedzić nas w weekend, a w poniedziałek stawić się bez przeszkód w prace we Wrocławiu.

Główny gabinet wazektomii

Gabinet wazektomii w Warszawie to nasza główna placówka. Tutaj mamy zdecydowanie najwięcej wolnych terminów. Jednak nie są to jedyne plusy tej lokalizacji:

  • to jeden z najlepiej wyposażonych gabinetów wazektomii w Europie
  • bardzo dobry dojazd praktycznie z każdego miejsca w Polsce
  • możliwość uzyskania bezpłatnego noclegu w pobliskim hotelu dla osób spoza Warszawy
  • lub skorzystania z obniżonej / promocyjnej ceny zabiegu
  • jest to klinika przeznaczona wyłącznie do wazektomii – bez innych Pacjentów, gapiów, etc.

Sprawdź promocje

Aktualnie cena wazektomii w Warszawie (w promocji) jest o 300PLN niższa niż w pozostałych ośrodkach, w których operujemy. Szczegóły na stronie promocji: https://www.wazektomia.com/promocja-warszawa Promocja trwa do końca wakacji, także warto się pospieszyć.

Z Wrocławia nie jest tak daleko

Trasami S8 i A2 dojedziemy poniżej 3,5h. To naprawdę dobry wynik. Tym bardziej, że jazda autostradą nie jest tak męcząca, jak naszymi drogami krajowymi.

Alternatywnie możemy do Warszawy dolecieć w 55min samolotem. Koszty na trasach krajowych często nie przekraczają 100PLN, także może się okazać, ze jest to jeszcze lepsze rozwiązanie, niż podróż samochodem.

Warto po prostu wykonać zabieg

Niezależnie od lokalizacji, warto po prostu podjąć decyzję i zrobić zabieg. Jeśli rozpatrujesz już miejsce jego wykonania, oznacza to, że najprawdopodobniej znajdujesz się już w momencie życiowym, w którym wazektomia jest najlepszą opcją.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *