Z wizytą w gabinecie wazektomii w Warszawie

z-wizyta-w-gabinecie-wazektomii

Z wizytą w gabinecie wazektomii w Warszawie

06-09-2019 /Bez kategorii/

Najwięcej dostępnych terminów mamy zawsze w Warszawie. Co oczywiście nie jest dziwne – jest to nasz główny ośrodek wazektomii. Tu również siłą rzeczy przyjmujemy największą ilość Pacjentów. Część z nich, jeszcze przed zabiegiem, jest bardzo zainteresowana, jak wygląda klinika. Zauważyliśmy, że Pacjenci, którzy byli u nas na konsultacjach lub zwiedzali Klinikę np. przez wirtualny spacer, są bardziej odprężeni przed zabiegiem. Miejsce jest już znane, jeden powód mniej do stresu.

Z tego powodu postanowiliśmy przybliżyć nasz Gabinet nieco szerszemu gronu. Zapraszamy do lektury.

Lokalizacja gabinetu wazektomii

Gabinet zlokalizowany jest na warszawskim Wilanowie (Kazachska 5 lok. U1). Nie jest to centrum Warszawy, dzięki czemu w ciągu dnia nie ma problemu z dojazdem i korkami. Z drugiej strony łatwo możemy zarówno wyjechać w stronę Piaseczna, jak i dostać się do trasy S (przez Ursynów), czy dojechać do prawobrzeżnej Warszawy (Trasa Siekierkowska / most Łazienkowski).

Poczekalnia

Poczekalnia została wyposażona w taki sposób, aby spokojnie można było odbyć rozmowę, chwilę się zrelaksować, czy po prostu poczekać na lekarza. Nie jest to typowa poczekalnia, którą można spotkać w klinikach, gdzie kilka, kilkanaście osób czeka do różnych lekarzy. Tutaj panuje cisza i spokój. A Pacjent oczekuje na jeden jedyny zabieg, który wykonujemy – wazektomię 🙂

Staraliśmy się rozwiązać poczekalnię tak, aby Pacjenci mogli przybyć również z Partnerkami, czy nawet z dziećmi (co również się zdarza).

Sala zabiegowa

Sala zabiegowa jest odseparowana od części ogólnej i dostępna już wyłącznie dla Pacjentów (po przygotowaniu do zabiegu). Jest to miejsce przygotowane wyłącznie pod wykonywanie zabiegu wazektomii, także Pacjent ma pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa,

Inne udogodnienia

Z udogodnień, które najczęściej chwalą Pacjenci to:

  • wielostrefowa klimatyzacja
  • łazienka z prysznicem
  • bidet w każdej toalecie
  • toaleta z udogodnieniami dla niepełnosprawnych

Wirtualny spacer

Zapraszamy na wazektomię

Jeśli myślisz: jutro, potem, może za rok… Nie warto czekać. Jeśli Twoja Rodzina jest już w komplecie, przyszedł już czas – zapisz się na zabieg już dziś.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (8 głosów, średnia: 4,25 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *