4 Powody dlaczego warto przyjechać na wazektomię do Polski – Vasectomy in Poland

4 Powody dlaczego warto przyjechać na wazektomię do Polski – Vasectomy in Poland

Turystyka medyczna to coraz bardziej popularne zjawisko. Polska jako kraj, jest bardzo ceniony w tej dziedzinie z powodu wysokiej jakości usług za stosunkowo przystępną cenę (jak na europejskie standardy). Leczy się u nas zęby, zamawia zabiegi regeneracyjne, korzysta z uzdrowisk. Dlaczego w takim razie nie przyjechać do Polski na wazektomię.

Cena

Na tle Europy Zachodniej, ceny wazektomii w Polsce są bardzo atrakcyjne. Za naszą zachodnią granicą cena zabiegu wynosi kilka tysięcy euro. Doliczając koszty podróży do Polski, nasza cena w dalszym ciągu jest bardzo konkurencyjna. Kwota około 500 euro (1999PLN) to bardzo dobra oferta.

Najnowocześniejszy gabinet

Rok temu, w Warszawie, oddaliśmy do dyspozycji naszych Pacjentów jeden z najnowocześniejszych gabinetów wazektomii w tej części Europy. Jest to w pełni wyposażona klinika, komfortowa klinika, gdzie z pewnością zabieg przebiegnie w idealnych warunkach.

11 letnie doświadczenie

Centrum Planowania Rodziny wykonuje zabiegi już od ponad 11 lat. To ogromne doświadczenie, którym może poszczycić się niewielu lekarzy. W tym czasie przeprowadziliśmy bardzo wiele tego typu mikro zabiegów.

Idealne warunki rekonwalescencji

Polska doceniana jest przez turystów również z uwagi na idealne warunki do rekonwalescencji. Wprawdzie po zabiegu wazektomii w zasadzie można od razu wykonywać większość czynności, przez pierwsze trzy dni zaleca się lekki odpoczynek. Gdzie lepiej odpocząć niż zwiedzając najciekawsze zakątki polskich miast lub podziwiając nasze krajobrazy?

Jak najlepiej dotrzeć na zabieg?

Najbardziej popularnymi środkami są samolot lub po prostu samochód.

Samolotem + mapki dojazdu

Samolot wydaje się najwygodniejszym środkiem transportu. Większość gabinetów rozlokowana jest w miastach, które posiadają własne lotniska.

Samochodem

Można również wybrać się do polski samochodem. Polskie drogi są coraz lepsze i dojazd autostradą do docelowego miasta nie jest już tylko fantazją.

W Warszawie hotel gratis

Warto rozważyć przyjazd do Warszawy. Pomijając najnowocześniejszy gabinet, należy również wspomnieć o ciekawej promocji. Dla przyjezdnych nocleg w Warszawie jest gratis. Jest to nocleg w położonym niedaleko hotelu Portos. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Przekaż odnośnik znajomemu

Jeśli znasz osoby zainteresowane taką ofertą, prześlij im odnośnik do jednej z poniższych wersji językowych.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Felix 14-08-2017 -Odpowiedz

Znajomy przyleciał tylko na wazektomię do dr Siwika. Musiało być spore zdziwienie jak powiedział, że właśnie wylądował na Bemowie. Własnym samolotem...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *