5 powodów dlaczego wazektomia to najlepszy prezent pod choinkę

5 powodów dlaczego wazektomia to najlepszy prezent pod choinkę

Święta to okres spotkań z bliskimi i rodziną, wyciszenia, podsumowania minionego roku i pierwszych planów na przyszłość. Ale to również okres prezentów. Nie są one oczywiście najważniejsze, jednak na stałe wpisały się tradycję świąt w Polsce. To od nas zależy, czy co roku będzie to krawat, kolejne skarpetki, czy coś rzeczywiście niezwykłego – coś co może zmienić życie całej Rodziny.

Prezent dla całej rodziny

Najlepsze prezenty to takie, które cieszą nie tylko obdarowanego, ale również jego otoczenie. Wazektomia to prezent dla całej Rodziny:

  • dla samego Obdarowanego – z oczywistych powodów
  • dla Partnerki, która nie musi szpikować się tabletkami antykoncepcyjnymi
  • dla Dzieci – mniej zestresowani rodzice to więcej spokoju i czasu poświęconego najmłodszym członkom Rodziny

Prezent praktyczny

Wymienione wcześniej skarpetki, czy krawat to wbrew pozorom bardzo częste prezenty. Co ciekawe prezenty, które wielu osobom teoretycznie odpowiadają. Mężczyźni po prostu lubią prezenty praktyczne. Nowa wiertarka to z pewnością lepszy prezent niż komplet ramek na zdjęcia w różnych kolorach.

Z tego samego powodu idealnym prezentem jest wazektomia. To bardzo praktyczny podarunek, który posłuży przez lata – co tak naprawdę jest kolejnym, oddzielnym argumentem.

Oszczędność pieniędzy

Wazektomia to prezent oszczędzający rodzinne fundusze w przyszłości. Szczegółowo wykazaliśmy to w jednym z poprzednich artykułów (zobacz tutaj). Dzięki wazektomii, na kolejne święta i prezenty będziemy mieć po prostu więcej funduszy. I to nie tylko w ujęciu kilkuletnim, ale również w dłuższej perspektywie czasowej.

Dobry czas na rekonwalescencję

Okres międzyświąteczny to idealny czas na wazektomię. Mimo, że po zabiegu w zasadzie kolejnego dnia możemy iść do pracy, kilka dni spokoju z pewnością się na przyda. Dodatkowo, dla osób mieszkających poza ośrodkami wazektomii, to znakomity czas na zorganizowanie podróży i wykonanie zabiegu bez brania większej ilości dni wolnych.

Gwarancja spokojnych świąt

Święta to czas przeznaczony na odpoczynek i ogólny wyciszenie. Stres związany z niechcianą ciążą, czy powikłaniami nie jest wskazany. Zadbaj o to, aby wszystkie następne święta miały jedno źródło stresu mniej.

A Ty, jaki prezent chciałbyś dostać?

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *