Bezpłatne zabiegi wazektomii w ramach World Vasectomy Day

wazektomia za darmo

Bezpłatne zabiegi wazektomii w ramach World Vasectomy Day

02-10-2015 /O wazektomii/

Na początku tygodnia pojawiła się bardzo ciekawa oferta Centrum Planowania Rodziny. Centrum w ramach Światowego Dnia Wazektomii oferowało 10 bezpłatnych zabiegów. Wystarczyło się zgłosić i zaakceptować kilka dodatkowych warunków. To bardzo ciekawa inicjatywa, która z pewnością pomoże w rozpropagowaniu ideai wazektomii w Polsce.

Czym jest World Vasecotmy Day?

Najprościej – jest to śtiatowy Dzień Wazektomii. Nie jest to jednak sucha data, a wydarzenie organizowane w okolicach połowy listopada. Ma on na celu promocję wazektomii na świecie. Tak – na świecie – wydarzenie ma charakter globalny. Dość powiedzieć, że w poprzednim roku udział w nim wzięło ponad 300 lekarzy z całego świata, którzy przeprowadzili łącznie kilka tysięcy bezpłatnych zabiegów. Poniżej prezentujemy film promujący tegoroczne wydarzenie.

Kiedy i gdzie?

Światowy Dzień Wazektomii w tym roku obchodzony jest 13.11, jednak już 10.11 Centrum Planowania Rodziny wykona w Warszawie 10 bezpłatnych zabiegów. Niestety kwalifikacja na bezpłatny zabieg jest już zamknięta. Co zupełnie nie dziwi, zainteresowanie zabiegiem wazektomii jest z roku na rok coraz większe. Pacjenci chcą wziąć odpowiedzialność za antykoncepcję w związku, chcą zdjąć odpowiedzialność z Partnerek.

Kto mógł się zapisać?

Zapisać mógł się dosłownie każdy. Wystarczyło zaakceptować kilka dodatkowych warunków. Miedzy innymi zgodę na wykorzystanie wizerunku oraz zgodę na krótki wywiad. Skąd te dodatkowe warunki? Wielu potencjalnych zainteresowanych często chciałoby poznać relacje Pacjentów, którzy mają już za sobą zabieg. Jest to dla nich z wielu powodów bardzo ważne.

Relacja

Postaramy się opublikować obszerną fotorelację z wydarzenia w Warszawie wraz z fragmentami wywiadów. Z pewnością przyczyni się to do promocji idei wazektomii w Polsce.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Lukas 16-10-2015 -Odpowiedz

Czy można się jeszcze zapisać?

Mariusz 05-04-2017 -Odpowiedz

To znaczy jak w normalnym trybie proszę o informację

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *