Nie da się wszystkiego przewidzieć. Czasem zbieg różnych wypadków diametralnie zmienia naszą sytuację życiową i plany na przyszłość. Dotyczy to również chęci posiadania kolejnych dzieci. W przypadku Pacjentów po wazektomii, również jest to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rewazektomii – odwróceniu wazektomii.

Czym jest rewazektomia?

Rewazektomia (ang. vasovasostomy) to nic innego jak przywrócenie drożności nasieniowodów po uprzednio wykonanej wazektomii. Zabieg jest bardziej skomplikowany niż sama wazektomia, dlatego wymaga obecności anestezjologa oraz odpowiednio dobrze wyposażonego gabinetu.

Koszt rewazektomii

Jeszcze kilka lat temu zabieg rewazektomii był wykonywany jedynie w klinikach na Zachodzie w cenach powyżej 40 000PLN. Z wiadomych przyczyn dla większości z nas było to zbyt wiele. W Centrum Planowania Rodziny zabieg rewazektomii dostępny jest w cenie 12 500PLN. To znacznie lepsze rozwiązanie niż wycieczka zagranicę.

Rewazektomia na raty

Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że rewazektomia dostępna jest na raty. Miesięczny koszt raty może nie przekroczyć nawet 300PLN. Jest to więc znaczne ułatwienie dla osób, które nie dysponują pełną kwotą, jednak chciały by wykonać zabieg możliwie najszybciej. Szczegóły znajdują się pod tym adresem: https://www.wazektomia.com/rewazektomia

Co mieści się w cenie

  • oczywiście zabieg rewazektomii
  • konsultacje przed zabiegiem
  • konsultacje po zabiegu
  • asysta anestezjologa
  • pokój hotelowy dzień przed i dzień po zabiegu

Gdzie wykonujemy zabieg?

Zabieg wykonujemy w Centrum Planowania Rodziny w Warszawie, Kazachska 5/U1. Jest to jeden z najnowocześniejszych gabinetów wazektomii w Europie i idealne miejsce również dla wykonania rewazektomii.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez dr Eugeniusza Siwika, który ma 16 letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów wazektomii w Polsce oraz, który jako jeden z nielicznych w naszym kraju może pochwalić się wykonanymi z sukcesem zabiegami rewazektomii.

Jak zapisać się na rewazektomię?

Najlepiej zapisu dokonać poprzez infolinię: 22 626 33 33

Podziel się: