Jak zapłacić za wazektomię?

wazektomia finansowanie

Jak zapłacić za wazektomię?

Kwestie płatności za zabieg to sprawa często przewijająca się w pytaniach naszych Pacjentów. Poniżej zebraliśmy komplet informacji w tym temacie.

W gabinecie, przed zabiegiem

Za zabieg wazektomii można zapłacić bezpośrednio w gabinecie. Opłatę można uiścić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Wcześniej przelewem

Za wazektomię można oczywiście zapłacić również przelewem przed zabiegiem. Uprzejma prośba jedynie o wydrukowanie potwierdzenia wpłaty i zabranie go na zabieg. Można również potwierdzenie wpłaty przesłać mailem na adres rejestracja@wazektomia.com

Dane do przelewu:

Numer konta: 41 1020 1169 0000 8102 0151 3464
Nazwa odbiorcy: Centrum Planowania Rodziny Eugeniusz Siwik
Adres odbiorcy: Kazachska 5/U1, 02-999 Warszawa
Tytułem: imię i nazwisko Pacjenta

Wazektomia na raty

Wspólnie z Bankiem Santander przygotowaliśmy również możliwość rozłożenia zabiegu na dogodne raty. Dzięki temu wazektomia, nie będzie dużym wydatkiem, wymagającym czasu na zebranie środków. Zabieg będzie można wykonać już, a płatność rozłożyć w czasie.

Czy istnieje możliwość refundacji z NFZ?

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. NFZ nie refunduje tego typu zabiegów. Niektóre firmy ubezpieczeniowe mają w swojej ofercie pokrycie kosztów wazektomii (posiadali np. takie ubezpieczenia żołnierze, których operowaliśmy), jednak oferty i warunki często się zmieniają, także warto po prostu zapytać u swojego ubezpieczyciela.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *