Pierwsza w Polsce infolinia dotycząca wazektomii

Pierwsza w Polsce infolinia dotycząca wazektomii

22 626 33 33 – ten numer warto sobie zapisać. Szczególnie jeśli nie podjęliście jeszcze ostatecznej decyzji o ostatecznej antykoncepcji, jaką planujecie stosować.

Jest to prawdopodobnie pierwsza w Polsce infolinia dotycząca wyłącznie tematu wazektomii.

Wszystkie dane w jednym miejscu

Masz pytania jak w jaki sposób możesz się zapisać na wazektomię? – po prostu wymierz „1”. Ważne informacje przed zabiegiem – wybierz 2. I o wiele więcej.

Z czasem będą dodawane kolejne odpowiedzi na nurtujące Pacjentów pytania.

Oczywiście pełen komplet informacji dostępny jest również na wazektomia.com, jednak czasem nie ma możliwości skorzystania ze strony lub czasu na pełne jej przejrzenie (serwis jest rzeczywiście duży).

Dostęp 24h / dobę

Zaletą infolinii jest również możliwość dostarczenia Pacjentom informacji 24h/dobę. 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że pytania na temat zabiegu nie pojawiają się jedynie w godzinach 10-17, a często odpowiedź potrzebna jest na „już”. Infolinia przynajmniej w części rozwiązuje ten problem dając dostęp do informacji na okrągło.

Powtarzające się pytania

Na infolinii dostępne są również odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania typu „jakie badania wykonać”, czy „jaka jest procedura przed zabiegiem”. To bardzo użyteczne informacje praktycznie dla każdego Pacjenta.

Możliwość kontaktu z Zespołem

Infolinia daje również możliwość bezpośredniego kontaktu w sprawach medycznych takich jak ewentualne powikłania, czy pytania po zabiegu.

Zadzwoń i sprawdź

Zadzwoń i przekonaj się sam. Przy okazji wybierz termin swojego zabiegu – wolne miejsca w ostatnim czasie bardzo szybko znikają.

22 626 33 33

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Lon 20-07-2017 -Odpowiedz

Haha, uratowaliście mnie tą infolinią. Dzwoniłem w nocy tuż przed wyjazdem, bo nie wiedziałem co zabrać na zabieg :) Wiem, wiem, że jest strona etc. Ale na zasięgu 3G jajka same by wazektomię prędzej zrobiły niż bym sprawdził :)

Pihh 14-08-2017 -Odpowiedz

Przydatna. Dodajcie jeszcze listę adresów placówek.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *