Prawdziwa Głowa Rodziny – Ojciec po wazektomii

Prawdziwa Głowa Rodziny – Ojciec po wazektomii

Ojcowie, dziś jest Wasze święto! Z tej okazji pragniemy każdemu z Was złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim jak najwięcej radości na co dzień oraz satysfakcji bycia dla kogoś Tatą. Aby po latach Wasze dzieci doceniły trud jaki wkładacie w wychowanie Waszych Pociech. Abyście byli prawdziwą Głową Rodziny.

Głowa Rodziny, ale co to oznacza?

Tak to już jest, że „ojcem” może być każdy. Ale prawdziwym „Ojcem” być już trudniej. Dbanie o Rodzinę, bycie dla niej inspiracją do działań i na każdym kroku udowadnianie, że jest Ona na pierwszym miejscu nie jest łatwe. Szczególnie w naszych czasach, kiedy każdego dnia przez Dom przewija się tysiąc różnych spraw. Ale to właśnie rolą Ojca jest zadbanie, aby to co ważne mimo natłoku tematów, nam nie umknęło.

Wzięcie odpowiedzialności

Ojciec musi posiadać w sobie siłę i umiejętność wzięcia odpowiedzialności. Szczególnie w kwestiach najważniejszych takich jak zdrowie i bezpieczeństwo Członków Rodziny. I nie chodzi tu o puste słowa typu „przecież wiecie, że o Was dbam”, ale o prawdziwe działania. Działania, które jasno pokazują, jakie mamy priorytety w życiu i co tak naprawdę się dla nas najbardziej liczy.

Jedną z takich spraw jest antykoncepcja. Łatwo powiedzieć „tak, jest to ważne”. Znacznie trudniej podjąć męską decyzję i po latach, w których to Partnerka zajmowała się to kwestią, zabezpieczyć przyszłość Rodziny przy swoim czynnym udziale. Wazektomia jest właśnie tego rodzaju decyzją. Decyzją, która pokazuje priorytety w życiu. Która pokazuje jasno „Rodzino, jesteście dla mnie najważniejsi”.

Zadbanie o zdrowie Partnerki

Prawdziwy Tata dba nie tylko o swoje Dzieci. Dba również o Ich Mamę. Szczególnie w kwestiach zdrowotnych. Dba, czyli podejmuje decyzje, które zabezpieczą Ją od następstw stosowania rożnego rodzaju środków, które mogą mieć zgubny wpływ na Jej zdrowie. Szczególnie, ze ma ku temu narzędzia.

Zabezpieczenie całej Rodziny
Decyzja o wazektomii to tak naprawdę zabezpieczenie całej Rodziny. Zarówno Partnerki, która będzie zdrowsza i szczęśliwsza, jak i Dzieci, które będą miały Rodziców pełnych sił, pozostających w dobrych relacjach i tworzących prawdziwą, ciepło Rodzinę. Rodzinę, której Członkowie mogą na sobie polegać i są dla siebie najważniejsi.

Wazektomia – od czego zacząć

Decyzja o zabiegu to pierwszy i zarazem najważniejszy krok. Kolejne etapy są już znacznie łatwiejsze:

  • zapoznać się z procedurą przed zabiegiem – tutaj
  • sprawdzić potrzebne badania i dokumenty – tutaj i tutaj
  • zapisać się na zabieg – w tym miejscu dla osób spoza Warszawy polecamy zastanowić się nad wizytą w naszym Głównym Gabinecie  – tutaj

Dlaczego najlepiej do Warszawy?

Powodów jest co najmniej kilka, najważniejsze z nich:

  • jeden z najnowocześniejszych Gabinetów w Europie
  • ośrodek przygotowany specjalnie pod kątem wazektomii – nie są to wynajmowane sale w zewnętrznych ośrodkach medycznych, a w pełni przygotowane Centrum nastawione jedynie na ten konkretny zabieg
  • osobom przyjezdnym proponujemy bezpłatny nocleg w oddalonym o kilka minut jazdy autem hotelu  – szczegóły

Tato, czas wziąć sprawy w swoje ręce

Tato – to już brzmi dumnie. Teraz udowodnij, że naprawdę zasługujesz na to miano. Czas wziąć sprawy w swoje ręce…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Janek 30-06-2017 -Odpowiedz

Prawdziwy Ojciec to ten, który dba o całą Rodzinę. Koniec kropka.

Alina 30-06-2017 -Odpowiedz

Głowa Rodziny dba o Rodzinę, a nie tylko o siebie. Pamiętajcie o tym Panowie.

Lon 20-07-2017 -Odpowiedz

Dołączam do zacnego grona :D

Pihh 14-08-2017 -Odpowiedz

Mam wrażenie, że spora część dpołeczeństwa, która właśnie zakłada Rodzine, mentalnie będzie gotowa na bycie Głową Rodziny za jakieś 20lat. Na razie to chłopcy marudzący, że gumkę miszą założyć. O wazektomii nie wsominając...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *