Seks po wazektomii – 5 konkretów

sex a wazektomia

Seks po wazektomii – 5 konkretów

Jakość seksu to jeden z głównych tematów pytań naszych przyszłych Pacjentów. Czy będzie tak samo? Czy będę miał wytrysk? Czy będę miał ochotę?

Poniżej prezentujemy 5 najważniejszych, konkretnych informacji w kwestii seksu po wazektomii.

1. Dwa tygodnie celibatu

Pierwsza i ostatnia zła wiadomość. Przez pierwsze dwa tygodnie zalecamy celibat. W tym czasie organizm zregeneruje się i przystosuje do nowej sytuacji, a nasieniowody zabliźnią się.

Po dwóch tygodniach możemy zacząć normalne współżycie. Do czasu otrzymania wyników badań nasienia należy oczywiście kontynuować dotychczasowo stosowaną antykoncepcję.

Jeśli wyniki badań wykazują brak plemników w nasieniu, mamy wolną drogę.

2. Lepsze doznania

Nasze wieloletnie doświadczenia pokazują, że pomimo bezpośredniego, fizycznego wpływu wazektomii na lepsze doznania, Pacjenci w przeważającej liczbie rzeczywiście dostrzegają znaczną różnicę.

W większości przypadków chodzi o odprężenie i lepsze doznania z uwagi na brak stresu. Stresu przed niechcianą ciążą.

Co ciekawe, lepsze doznania dotyczą nie tylko mężczyzn, ale również ich Partnerek.

3. Lepsze zdrowie – lepszy sex

Szczególnie w przypadku odstawienia wszelkiego rodzaju antykoncepcji hormonalnej, otrzymujemy wiele sygnału, że sex jest po prostu lepszy z uwagi na lepsze zdrowie.

Więcej sił, lepsze samopoczucie, większa wytrzymałość organizmu.

4. Wytrysk pozostaje bez zmian

Objętość i wygląd nasienia po wazektomii nie ulega w zasadzie zmianie.

Nie sposób odróżnić ejakulatu przed i po wazektomii. Oczywiście poza specjalistycznym badaniem, które wykaże brak plemników po wazektomii.

5. Po wazektomii robimy to częściej

Badania przeprowadzone na Stanford University pokazały jasno, że po wazektomii uprawiamy seks częściej.

Badania tylko potwierdziły nasze obserwacje.

Pary, gdzie mężczyzna wykonał zabieg wazektomii w większosci przypadków jeszcze bardziej zbliżyły sie do siebie. Poprawienie relacji partnerskich można zaobserwować w ponad 80% przypadków.

Nie ma również wcześniej już wspomnianego stresu. Z tego powodu nie ma również blokady przed zbliżeniami.

Dodatkowo ta forma antykoncepcji działa 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Nie wymaga żadnych działań i nie działają na nie sytuacje zewnętrzne. W przeciwieństwie do takich środków jak prezerwatywy, czy środki antykoncepcyjne Z tego powodu, jeśli tylko jest ochota i możliwość, nie ma przeciwwskazań do kontaktu.

Czy naprawdę jeszcze się zastanawiasz?

Jeśli Twoja rodzina jest już kompletna lub z jakiś powodów nie chcesz lub nie powinieneś mieć dzieci, nie czekaj. Szkoda czasu…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (11 głosów, średnia: 3,36 z 5)
Loading...

Komentarze

Lukasz 07-02-2017 -Odpowiedz

W dniu wczorajszym przeszedlem zabieg wazektomi w lublinie. Czytajac wpisy nie wierzylem do konca ze to nie boli, ale faktycznie zero bolu. Ponadto ja jak i moja zona jestesmy zachwyceni osaba dr Siwika i jego asystentki Pani Liliany przesympatyczni ludzie zznajacy zarty. W gabinecie atmosfera super przez caly czas trwania zabiegu tj 13min luzna rozmowa i zartowanie. A nie jak to czasem bywa w gabinetach sztywna atmosfera i grobowe miny Polecam kazdemu kto jest jeszcze nie zdecydowany. Nie ma na co czekac.....! Po wyjsciu z gabinetu do chwili obecnej zero bolu normalne funkcjonowanie no moze bez jakichs ekstremalnych wyczynow. Polecam wszystkim

    Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że wszystko jest w porządku :)

Marek 02-08-2020 -Odpowiedz

5 lat zastanawiania się 2 tygodnie stresu przed i zabieg u dr. Siwika. Szybko w miłej atmosferze i zupełnie bezboleśnie . Po zabiegu czułem bardzo delikatne pieczenie na dole. Drugiego dnia już nic nie czułem. Polecam . Pan doktor ma bardzo atrakcyjne i miłe asystentki stres przechodzi natychmiast

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *