5 sposobów na lepszy seks, których nie bierzesz pod uwagę

lepszy sex

5 sposobów na lepszy seks, których nie bierzesz pod uwagę

07-06-2019 /Pytania i odpowiedzi/ /Sex/

Dziś Międzynarodowy Dzień Seksu. Wierzymy, że każdy z Was ma udane życie seksualne. Niemniej jednak, zawsze jest coś, co można poprawić. Zapraszamy, do zapoznania się z naszymi propozycjami, mniej popularnych metod.

Nastawienie Partnerów

To chyba najmniej doceniany punkt. Z góry zakładamy, że aby seks sprawiał nam przyjemność, jedynie my sami musimy mieć dobre nastawienie. Nic bardziej mylnego. Badania pokazują, że w nastawienie obojga partnerów, zrelaksowanie, zaufanie są kluczowymi elementami udanego seksu.

Brak stresu

Stres potrafi zabić każdą przyjemną chwilę. Nie inaczej jest w przypadku seksu. Problemy w pracy, stres przed niechcianą ciążą, inne nerwowe sytuacje – to wszystko nie tylko odbiera nam ochotę na seks, ale również (jeśli do niego dojdzie) znacznie obniża jakość doznań i satysfakcję.

Oderwanie od dnia codziennego

Z pozoru jest to oczywiste, jednak wiele osób o tym zapomina lub popełnia jeden poważny błąd: wykorzystuje seks jako odskocznię od dnia codziennego. Oczywiście ma to szansę zadziałać, jednak na krótką metę. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest najpierw oderwanie się od problemów i codziennych spraw, potem seks.

Podejście

Często wystarczy zmiana podejścia. Seks to zbliżenie dwojga ludzi, którym zależy. Ufają sobie, chcą tę chwilę spędzić razem. Jeśli wyjdziemy choć trochę poza sferę fizyczności, może okazać się, że to znacznie większe przeżycie w sferze uczuciowej.

Praktyka

Praktyka czyni mistrza. Wszyscy to wiemy. Z seksem jest podobnie. Szczególnie mając stałą Partnerkę / Partnera. Lepszy seks to lepsze zrozumienie swoich potrzeb, upodobań i możliwości. Tutaj nie chodzi o to, abym JA stał się lepszy, ale aby NAM seks sprawiał coraz więcej przyjemności.

Więcej seksu? Zapraszamy na wazektomię:)

Macie już odpowiednią ilość dzieci? Marzy się Wam seks bez stresu o niechcianą ciążą. Chcecie częstszych i lepszych doznań – badania są jednoznaczne – zapraszamy na wazektomię 🙂

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 4,75 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *