Świąteczne życzenia z dodatkiem

wazektomia wielkanoc 2017

Świąteczne życzenia z dodatkiem

14-04-2017 /O wazektomii/

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia świąt, zdrowych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych. Świąt spędzonych na obcowaniu z najważniejszymi dla nas osobami, na rozmowach, lekkich przemyśleniach i wypoczynku.

Naszym Pacjentom

Naszym Pacjentom chcielibyśmy szczególnie życzyć jeszcze więcej radości i miłości. Chcielibyśmy również podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyli.

Partnerkom Naszych Pacjentów

Partnerkom Naszych Pacjentów chcielibyśmy gorąco podziękować, za wspieranie swoich Mężczyzn. Nie tylko w przypadku decyzji o wazektomii, ale na każdym kroku, kiedy należy podjąć przemyślaną, odpowiedzialną decyzję. Życzymy również, aby owoce tych decyzji zawsze Panie satysfakcjonowały.

Pamiętajmy, że jajko to symbol życia

Wielkanoc to szczególne święta. Pamiętajmy, że życie symbolizowane przez jajko to coś bardzo cennego. Życie bez obaw, stresów, życie w pełnym zdrowiu zarówno własnym, jak i najbliższych.

Czas refleksji

Święta to również bardzo dobry czas na refleksję, zatrzymanie się na chwilę, przeanalizowanie aktualnej sytuacji życiowej i zaplanowanie przyszłości. Zarówno tej bliższej, jak i dalszej.

Wesołych Świąt Drodzy Czytelnicy Bloga

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *