Światowy Dzień Wazektomii – relacja na gorąco

swiatowy-dzien-wazektomi

Światowy Dzień Wazektomii – relacja na gorąco

08-12-2017 /Antykoncepcja/ /O wazektomii/

05.12 w Centrum Planowanie Rodziny w Warszawie odbyła się kolejna edycja Światowego Dnia Wazektomii. Oficjalna data wydarzenia to 17.11. W Polsce zorganizowaliśmy ten dzień chwilę później.

Edycja Polska

Jak co roku z wielką chęcią wzięliśmy udział w tym jakże ważnym wydarzeniu. To znakomity moment, aby prozmawiać z Pacjentami, wymienić się spostrzeżeniami, a także dołożyć swoją cegiełkę do wydarzenia o światowym zasięgu.

10 bezpłatnych zabiegów

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wykonanie 10 bezpłatnych zabiegów. Oczywiście chętnych było jak zawsze znacznie więcej, jednak dla tej dziesiątki to bardzo ważny dzień i wyraźnie odczuwalna pomoc. Cieszymy się, że mieliśmy swój drobny udział w odpowiedzialnym planowaniu Ich Rodzin.

Jak jeszcze staramy się pomóc

Poza bezpłatnymi zabiegami starany się pomóc zapewniając możliwie najpeostszy, a zarazem najszerszy dostęp do wiedzy. Czy zdajecie sobie Państwo sprawę, że portale wazektomia.com i wazektomiablog.com to już ponad 1000 podstron wypełnionych informacjami na temat wazektomii, antykoncepcji oraz świadomego planowania Rodziny.

Szersza relacja video wkrótce

Szersza relacja, w tym pełne video z tego dnia wkrótce.

Z pewnością pojawi się również na blogu:)

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *